Spędził 5 miesięcy w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Przez szokujące kłamstwo własnej dziewczyny

Spędził 5 miesięcy w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Przez szokujące kłamstwo własnej dziewczyny Źródło: screenshot Daily Mail

Kłamstwo ukochanej sprawiło, że jego życie zamieniło się w koszmar. Oskarżony o gwałt mężczyzna trafił do więzienia na pięć miesięcy. To niewyobrażalne, że ta historia wydarzyła się naprawdę.

Kłamstwo zabiło relację Daniela Jones'a z Sary Jane Parkinson. Któż mógłby się jednak spodziewać, że przełoży się na kolejny koszmar mężczyzny? 

Kłamstwo ukochanej zniszczyło mu życie. Niesłusznie skazany za gwałt trafił do więzienia

"Daily Mail" przypomniał dzisiaj historię z Australii. Nieźle rokująca para zdecydowała się na wspólne zamieszkanie. Oboje zakochali się w sobie trzy lata wcześniej. W planach był duży dom i wspólne życie. Niestety, zamiast pracy przy budowie swojego "gniazda" na Daniela Jones'a spadł prawdziwy cios.Mężczyzna otrzymał nakaz zatrzymania. Służby wysłały pismo po tym, jak na posterunku policji partnerka Jones'a przyznała się, że mężczyzna wykorzystywał ją seksualnie. Reakcja była momentalna. Zadziwiające, że australijska policja uwierzyła w jedną wersję zdarzenia. Jones został skazany za gwałt i stosowanie przemocy, a następnie osadzony w więzieniu o zaostrzonym rygorze. Spędził tam pięć miesięcy.

Sprawiedliwość (częściowo) wróciła

- Myślałem, że jest miłością mojego życia. Miałem wszystko ułożone, i nagle w jednej chwili wszystko poszło na marne - mówił ze łzami w oczach mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że oskarżenia Parkinson były zupełnie zmyślone. Czytamy, że sprawę udało się odkręcić głównie dzięki zaangażowaniu detektyw Leesa Alexander z jednostki kryminalnej. Udowodniła ona niespójne zeznania kobiety. Ostatecznie to była wybranka Jonesa trafiła za kraty. Sąd skazał ją na 3 lata więzienia za "złożenie fałszywego zeznania".

Nic i nikt nie wynagrodzi jednak mężczyźnie koszmaru więzienia. Do dziś wspomina byłą partnerkę jako "mściwą i kłamliwą". Nie jest w stanie wyobrazić sobie, że najbliższa mu osoba mogła posądzić go o gwałt i napaść. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
  4. Wymyślono lepsze i tańsze sposoby na śliczne paznokcie. Hybryda przestaje rządzić?
  5. Przeżył tragiczną katastrofę samolotu. Nie żyje znany dziennikarz

źródło: Daily Mail

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News