Hakerzy, który wykradli informacje z wytwórni Sony, dotarli do informacji, które niewątpliwie zaciekawią fanów serii o agencie 007. W rolę Jamesa Bonda, po Danielu Craigu wcieli się czarnoskóry aktor Idris Elba.

Mężczyzna został okrzyczany gwiazdą po zagraniu roli Nelsona Mandeli. Jak twierdzi sam zainteresowany, chętnie sprawdziłby się w roli o agencie 007.

Daniel Craig ma jeszcze kontrakt na co najmniej trzy filmy z kultowej serii, jednakże jak sam twierdzi, jest to umowa, którą „każdy chętnie podtarłby sobie tyłek”. Aktor wspominał już, że chętnie zrezygnowałby z Bonda. Obecnie, jest w trakcie kręcenia 24. filmu o jego przygodach o tytule „Spectre” (Widmo).

Wydaje się, że Elba może zostać Bondem szybciej niż nam się wydaje. Skąd w ogóle wiadomo, że to on jest kolejnym aktorem na liście?

Tak wynika z przechwyconego przez hakerów maila szefowej firmy Sony, Amy Pascal. To jedna z najbardziej wpływowych postaci w branży filmowej. Sony zaś jest właścicielem amerykańskiej wytwórni filmowej Columbia Pictures, która kręci hitowe filmy o 007.

źródło: polskatimes.pl

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.