Media podały dokładną pensję Kingi Rusin. Za 4 dni pracy miesięcznie!

Media podały dokładną pensję Kingi Rusin. Za 4 dni pracy miesięcznie! Źródło: Instagram/kingarusin

Kinga Rusin jest jedną z najbardziej lubianych gwiazd TVN. Okazuje się, ze może być także jedną z najbogatszych. Właśnie ujawniono, ile dziennikarka zarabia za zaledwie kilka dni pracy. Taka kwota to marzenie wielu Polaków.

Kinga Rusin zdobyła sympatię widzów dzięki swojemu serdecznemu usposobieniu i charyzmie przed kamerą. Jej występy w Dzień Dobry TVN czy Agencie-Gwiazdy cały czas sprawiają, że fanów dziennikarki wciąż przybywa. Sukces jest bardzo dobrze widoczny w jej pensji. Celebrytka może się pochwalić ogromnymi wpływami na swoje konto. Takie kwoty na każdym zrobią wrażenie.

Kinga Rusin nie jest tylko prezenterką. Zapewnia sobie dochód z różnych źródeł

Kinga Rusin kojarzy się głównie ze stacją TVN, gdzie od lat pracuje jako dziennikarka i prezenterka. Gdy gwiazda zyskała już rozpoznawalność, postanowiła poszerzyć zakres swojej działalności o kolejne aspekty. Zdecydowała się między innymi na prowadzenie zamkniętych imprez, za które inkasuje od 20 do 40 tysięcy złotych.

Ważną częścią dochodów prezenterki jest linia naturalnych kosmetyków Pat&Rub. Produkty zyskują coraz większą popularność, a Kinga Rusin dokłada starań, aby dobrze rozpromować markę na polskim rynku. Ostatnio chwaliła się na Instagramie wyjazdem do Afryki, podczas którego miała szukać nowych inspiracji.

Ponadto, celebrytka prowadzi własną działalność gospodarczą. Utworzyła firmę specjalizującą się w działaniach PR-owyh, Ideal Media. Dokładne kwoty, jakie udaje się jej otrzymać z tego biznesu nie są do końca znane, jednak marka ciągle się rozrasta i zatrudnia coraz więcej osób, można więc założyć, że dobrze sobie radzi oraz przynosi pożądane zyski. To jednak nie wszystko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cztery dni pracy dają gwieździe TVN niezłą sumkę. Jest się czym pochwalić

Dodatkowe zajęcia dziennikarki bledną jednak przy jej podstawowym źródle utrzymania. najwięcej pieniędzy Kinga Rusin dostaje za współpracę ze stacją TVN. To dzięki niej gwiazda może cieszyć się naprawdę dużą, comiesięczną pensją.

Wystarczy spojrzeć na jej udział w programie Dzień Dobry TVN. Gwiazda prowadzi go tylko cztery razy w miesiącu. Jak głoszą najnowsze informacje, za jeden odcinek prezenterka ma dostawać 20 tysięcy złotych, co łącznie daje kwotę 60 złotych. Do tego trzeba dodać także Agenta-Gwiazdy i okazjonalne uroczystości, które prowadzi dla TVN. 

Tylko jedno źródło dochodów dziennikarki to ogromna suma, która dla wielu Polaków wciąż jest nieosiągalna. Podsumowanie wszystkich zarobków jest niemożliwe ze względu na brak konkretnych danych, jednak łatwo można sobie wyobrazić, ile wynosi dokładna pensja gwiazdy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak pokazał młodszą siostrę. Tak PIĘKNYCH oczu nie ma chyba żadna 19-latka!
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

Źródło: Nczas

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News