Koszmarna wpadka Kingi Rusin na żywo. Gościa zamurowało, co za wstyd

Koszmarna wpadka Kingi Rusin na żywo. Gościa zamurowało, co za wstyd Źródło: youtube.com/fakt24.pl

Kinga Rusin jest doświadczoną dziennikarką, jednak nawet jej zdarzają się błędy. To, co zrobiła podczas odcinka DDTVN wprawiło gościa w osłupienie. Wydarzenie zobaczyło na żywo tysiące Polaków, którzy oglądali tego ranka program śniadaniowy.

Kinga Rusin od wielu lat zajmuje się prowadzeniem "Dzień dobry TVN". Przez ten czas doświadczyła na wizji wielu nieoczekiwanych zdarzeń, na które musiała natychmiast zareagować. Mogłoby się wydawać, że wieloletnie doświadczenie pozwoli jej uniknąć wszelkich niepowodzeń przed kamerami, jednak ostatni odcinek pokazał, że nawet jej może zdarzyć się okropna wpadka. Prezenterka ma ogromne powody do wstydu.

Kinga Rusin na żywo popełniła okropną gafę. Nawet gość DDTVN był zaskoczony

"Dzień Dobry TVN" co rano gromadzi przed telewizorami tysiące widzów. Ciekawi goście, wywiady z gwiazdami i poruszające historie zwykłych ludzi są dla nich bardzo interesujące. Podobnie było i tym razem, gdy na kanapie w studio zasiadła Natalia Kukulska. Piosenkarka miała opowiedzieć między innym o swojej mamie, Annie Jantar.

Kinga Rusin chciała poprowadzić wywiad z artystką i zadać jej jedno z najważniejszych pytań. Właśnie wtedy zrobiła coś niewybaczalnego dla dziennikarki z jej statusem. Powiedziała rzecz, która obnażyła brak przygotowania do tak ważnego tematu.

- Pojechałaś po raz pierwszy od 39 lat na miejsce katastrofy do Lasu Kabackiego i powiedziałaś takie słowa: Czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów i otwierać ranę? Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia - powiedziała prezenterka.

Nastąpiła fatalna pomyłka. Katastrofa lotnicza, w której zginęła matka Natalii Kukulskiej, wydarzyła się w okolicach Okęcia. Zdarzenie, o jakim wspomniała dziennikarka, wydarzyło się w 1987 roku, a liczba ofiar wyniosła 183 osoby. Jak do tej pory to największa tragedia lotnicza w Polsce. Reakcja piosenkarki była zdumiewająca.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gość DDTVN zaskoczony pomyłką prowadzącej. Tylko szybka reakcja ocaliła programem przed totalną porażką

Usłyszawszy pomyłkę, Natalia Kukulska wyglądała na zdziwioną i skonfundowaną. Nic dziwnego - śmierć rodzica dla każdej osoby jest trudnym tematem, niezależnie od tego ile lat minęło od okropnego zdarzenia. Postanowiła szybko zareagować na słowa prezenterki.

- Sprostuję tylko, że to nie do Lasu Kabackiego, tylko niedaleko Okęcia. To inne miejsce, inna katastrofa się tam wydarzyła - powiedziała.

Kinga Rusin powinna wstydzić się za przekręcenie tak ważnych, a zarazem smutnych wydarzeń. Brak odpowiedniego przygotowania zobaczyli wszyscy widzowie. Nie dało się ukryć, że była żona Tomasza Lisa nie do końca wiedziała, o czym mówi.

  1. Violetta Villas często klęczała na gwoździach w swojej garderobie. Kontrowersyjne zwyczaje divy
  2. Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska zajęła się muzyką? Jej wypowiedź jest szczera do bólu
  3. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli
  4. Dramatyczna akcja ratunkowa w polskim mieście. Pies wtopił się w świeżo wylany asfalt
  5. O dramacie Agnieszki mówią wszyscy. Nikt jej nie szanował, bo była otyła
  6. Królikowski i Baron spotkali się na siłowni. Były chłopak Wieniawy nie przebierał w słowach

Źródło: TVN

Następny artykuł