Kinga Rusin we wstrząsającym apelu do Polaków. Zagrożenie jest gigantyczne

Kinga Rusin we wstrząsającym apelu do Polaków. Zagrożenie jest gigantyczne Źródło: .

Kinga Rusin postanowiła nie siedzieć obojętnie w związku z wydarzeniami w naszym kraju i zwróciła się bezpośrednio do Polaków. Dzięki jej słowom niektórzy mogą zacząć reagować na zagrożenie, które obecnie jest ogromne. Być może niektórzy zdecydują się na ważne zmiany.

Kinga Rusin sama zauważyła, że w naszym kraju panuje obecnie bardzo poważny problem, na który bardzo trudno jest reagować wszystkim służbom. Kobieta w związku z tym postanowiła skorzystać z tego, że ma liczne grono fanów w mediach społecznościowych i zwróciła się do nich z ważnym apelem, licząc na to, że wiele osób wysłucha jej prośby i postara się zareagować na informacje przytoczone przez celebrytkę.

Gwiazda telewizji TVN postanowiła zareagować na sytuację pogodową w Polsce. Kobieta nie ukrywa, że przejmuje się tym, że w najbliższym czasie w naszym kraju może dojść do katastrofy ekologicznej, jeśli sytuacja wciąż będzie wyglądała tak źle, jak wygląda obecnie. Potrzebna jest natychmiastowa reakcja na problem, który coraz bardziej dotyka nasz kraj i jeżeli nie zostaną podjęte odpowiednie decyzje, to może dojść do tragedii.

Kinga Rusin reaguje na katastrofalną sytuację ekologiczną

Chyba każdy Polak wie, kim jest Kinga Rusin. Znana dziennikarka rozpoczęła współpracę z telewizją już na początku lat 90-tych, gdy dołączyła do Telewizji Polskiej, jednak dopiero po pewnym czasie jej miejscem pracy został TVN. To właśnie z tą stacją prezenterka jest najbardziej kojarzona, bierze bowiem udział w wielu programach, takich jak chociażby "Agent".

Była żona Tomasza Lisa prowadzi również telewizję śniadaniową Dzień Dobry TVN. Często zdarza jej się prowadzić popularny poranny segment ramówki telewizji, dzięki czemu jest znana milionom Polaków. Kobieta udziela się także w mediach społecznościowych, gdzie śledzi ją liczne grono fanów. Tym razem postanowiła jednak zabrać głos w wyjątkowo ważnej dla społeczeństwa sprawie.

Rusin wypowiedziała się na temat dbałości o środowisko, bowiem to właśnie ten temat był w ostatnich dniach kluczowy w związku z sytuacją w naszym kraju. Wysokie temperatury sprawiły, że trzeba podjąć pewne działania.

Kinga Rusin zwraca się do fanów na Facebooku

Dziennikarka postanowiła zwrócić się do fanów na Facebooku, by ostrzec ich przed skutkami upałów. Nie obyło się bez bardzo ważnego apelu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pozdrawiam ze studia Dzień Dobry TVN! Czekam z niecierpliwością na deszcz i z nadzieją, że dzięki niemu minie gigantyczne zagrożenie pożarowe w naszych lasach. Błagam, uważajcie na piknikach i na spacerach. Natychmiast dzwońcie kiedy zauważycie ogień. Zwracajcie uwagę, kiedy zauważycie że ktoś rozpala ognisko albo zapala w lesie papierosa. Las płonie szybko a rośnie wolno... - pisze Kinga Rusin na swoim Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Jaka fryzura ODMŁADZA po 50? Odejmij sobie lat włosami
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Anny Lewandowskiej w bikini. Widok, którego długo nie zapomnicie
  4. Informacje podane przez Polsat załamią miliony Polaków. Ze sklepów mogą zniknąć papierosy
  5. Po latach od śmierci Andrzeja Leppera były wicepremier przerywa milczenie. Opowiedział o ustawce szefa SLD z Millerem
  6. Wszyscy patrzyli tylko na dekolt Barbary Kurdej-Szatan. Powiększyła sobie wdzięki? (FOTO)

źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News