To naprawdę mama Kingi Rusin?! Wygląda wspaniale, wszyscy myśleli, że to jej siostra

To naprawdę mama Kingi Rusin?! Wygląda wspaniale, wszyscy myśleli, że to jej siostra Źródło: Instagram - Kinga Rusin

Kinga Rusin pokazała swoją mamę. Wywołała tym niemałe poruszenie. Niektórzy internauci myśleli, że to jej siostra. Obie prezentują się naprawdę wspaniale.

Kinga Rusin to jedna z popularniejszych twarzy telewizyjnych w Polsce. Jest aktywna także w mediach społecznościowych, dzięki czemu jej na fani na bieżąco mogą śledzić wydarzenia jej dnia codziennego. Właścicielka marki kosmetycznej "Pat&Rub" zamieściła ostatnio swoje zdjęcie z mamą, czym wywołała wielkie zdziwienie. Obie kobiety wyglądają wspaniale i promiennie, tak, że niemalże wszyscy sądzili, że są siostrami.

Kinga Rusin pokazała swoją mamę. Wyglądają jak siostry!

Już niedługo w Polsce będzie świętowany Dzień Matki. Z tej okazji wiele znanych osób chce uczcić ten dzień i przy okazji dać przykład innym, aby także docenili swoje mamy. Jako, że celebryci często mają dużą siłę przebicia w mediach społecznościowych, wykorzystują poniekąd swój autorytet i tym sposobem chcą zachęcić swoich fanów do szerzenia dobra i miłości. Tak też jest z Kingą Rusin, która na profilu swojej marki wykorzystała okazję do świętowania i pokazała zdjęcie ze swoją mamą. Wywołało to sensację, a jej fani byli zachwyceni. Posypała się fala komentarzy, że wyglądają jak siostry.

Zdjęcie zawierało wzruszający podpis i przy okazji promowało markę kosmetyczną. Kinga Rusin zachęciła do kupna kosmetyków dla swoich mam z okazji zbliżającego się święta. Jednocześnie podkreśliła, że mama to najważniejsza osoba w jej życiu i dla niej wszystko powinno być jak najlepszej jakości. Stwierdziła także, że z kosmetyków każda kobieta się ucieszy, więc jeśli mamy je wybierać, to tylko te naturalne i gwarantujące najlepszą pielęgnację. 

- Podarujcie im kosmetyki Pat&Rub (...) i dajcie im miłość, zdrowie i niesamowitą skuteczność w jednym! Co szczególnie polecam dla skóry dojrzałej? Doradzę jak własnej Mamie - napisała pod zdjęciem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kinga Rusin zachwyciła swoich fanów wspólnym zdjęciem z mamą

Fani byli zachwyceni manifestem prezenterki z okazji Dnia Matki. Bez wątpienia jest dla wielu dobrym przykładem, jak celebrować wszystkie rodzinne święta. Kinga Rusin jest obecna w mediach społecznościowych i wielu jej fanów podziwia jej społeczną działalność. Na Instagramie obserwuje ją ponad 400 tysięcy osób. Widać, że ważna jest dla niej rodzina i równowaga w życiu. Chwali się także swoimi córkami, które są równie piękne, jak ona. Kinga Rusin skończyła w tym roku 48 lat, ale wciąż wygląda młodo i promiennie. Niewątpliwie dobre geny także miały w tym udział, co widać po zamieszczonym przez nią zdjęciu.

Facebook/ Pat&Rub

  1. Gwiazda reality-show została ZAMORDOWANA przez swojego kochanka. 8 razy uderzył ją młotkiem w głowę
  2. Danuta Wałęsa zmiażdżyła Rydzyka! "To nie jest ojciec, to polityk i biznesmen. ŻERUJE na biednych!"
  3. Ciężarna Ewa Farna zrobiła to jaka pierwsza w Polsce. Fani zanoszą się z radości, serwery padły pod ich naporem
  4. Porażające informacje Polsatu. To nie była zwykła trąba powietrzna, tylko rzadkie tornado klinowe
  5. Katedra Notre Dame może się zawalić. Wyniki ekspertyzy są druzgocące
  6. Mama bardzo cieszyła się ze ślubu córki. Gdy dowiecie się, kim jest jej wybranek, zdębiejecie

źródło: Viva

Następny artykuł