Kinga Rusin jest jedną z najbardziej aktywnych społecznie celebrytek. Dziennikarka TVN angażuje się w walkę o prawa zwierząt, zachowanie Puszczy Białowieskiej i uczęszcza na protesty organizowane przez środowiska kobiece. Zaatakowana przez Małgorzatę Rozenek odpowiedziała z podwójną siłą, uderzając także w Hannę Lis.

Kinga Rusin bardzo często musi znosić osobiste wycieczki pod swoim adresem. Jej stosunki z innymi gwiazdami TVN nie należą do najlepszych, a nieprzychylnym okiem patrzą na nią również zasiadający w Sejmie mędrcy.

Ogólnopolską furorę zrobiły nagrania z jednej z parlamentarnych komisji, podczas których Rusin kłóciła się z zasiadającymi w niej politykami. Chodziło wówczas o odstrzał niektórych gatunków zwierząt i ogółem o walkę o ratowanie środowiska naturalnego.

Nie są to tylko puste słowa. Dziennikarka posiada własną markę kosmetyków, które nie są testowane na zwierzętach i bezpieczne dla ludzi. Firma osiąga spore sukcesy, czym również postanowiła pochwalić się przy okazji odpowiedzi dla Rozenek.

Kinga Rusin odpowiada Małgorzacie Rozenek

„Perfekcyjna pani domu” i prowadząca Projekt Lady przed kilkoma dniami wdała się w internetową sprzeczkę z Kingą Rusin. Małżeństwo zarzuciło jej, że wykorzystuje prawa zwierząt w sposób instrumentalny do promocji siebie i swojej marki kosmetycznej.

Prowadząca Dzień Dobry TVN nie czekała długo z odpowiedzią, którą zamieściła na Instagramie. Odbiła zarzuty i uderzyła w jeszcze jedną osobę.

– Argumentów w sprawie praw zwierząt oczywiście brak. Przeprosin za obrażanie mnie i moich wysiłków społecznych też brak. Nie dziwię się, że argumentów brak, bo stanowisko Majdanów ws. cierpień zwierząt przy testach kosmetycznych jest nie do obrony. Powinni się wstydzić, powiedzieć, że nie wiedzieli, a nie bronić marki Avon – czytamy na instagramowym profilu.

Gwiazda DDTVN niespodziewanie atakuje Hannę Lis

Kolejnym zarzutem, z którym bezbłędnie poradziła sobie Kinga Rusin, były posądzenia o „walkę z kobietami”. Gwiazda w swojej obronie przytoczyła fakt swojego uczestnictwa w Czarnych Protestach, Kongresie Kobiet i aktywizmem na rzecz praw kobiet.

Rusin przyznała jednak, że walczy z kobietami. Chodzi jej jednak o kobiety nieuczciwe, hipokrytki i o te, które uwodzą cudzych mężów. Jasne jest, że był to atak na Hannę Lis.

– Jeżeli chodzi o tekst, że walczę z kobietami – to TAK, walczę z kobietami nieuczciwymi, atakującymi mnie hipokrytkami sprzedającymi wartości za kasę, kobietami usiłującymi mnie okraść (jak w przypadku moich kosmetyków kilka lat temu, 2 procesy już wygrane, pozostałe w toku) oraz…polującymi na cudzych mężów – brzmi znajomo? – pisze rozwścieczona Rusin.

Od czego rozpoczęła się cała awantura?

Wypowiedź Joanny Krupy, która otwarcie stwierdziła, że nie podoba jej się fakt reklamowania przez Małgorzatę Rozenek kosmetyków testowanych na zwierzętach, poparła Kinga Rusin. Żona Radosława Majdana stwierdziła wówczas, że walka dziennikarki DDTVN o prawa zwierząt jest jedną wielką pokazówką.

Ta nie pozostała dłużna, czego efektem jest m.in. dzisiejszy wpis na Instagramie.

– Dzięki nowemu otwarciu marki i wprowadzonym 2 lata temu, należącym do mnie nowoczesnym recepturom (stare miały już 8 lat) i mocnym stężeniom, moje kosmetyki są jednymi z najskuteczniejszych na rynku (co potwierdzają tysiące opinii pod postami na profilu Pat&Rub na fb). Rozenek wkurza też fakt, że moje kosmetyki są naturalne, nie są testowane na zwierzętach i nie są tanie. Jakby przeciwieństwo, prawda? – dodaje na końcu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Siedzi niesłusznie skazany od 18 lat. Nie wyjdzie na wolność
  2. To tykający skandal. Wkrótce dotrze do polskiego Kościoła
  3. Beata Tyszkiewicz się z tego nie zwierza! Poruszająca działalność gwiazdy

Zgadzasz się z Kingą Rusin?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Najseksowniejsze belfie gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]

14 gwiazd, które chciały odebrać sobie życie [ZDJĘCIA]

źródło: Instagram/Kinga Rusin