Kinga Rusin zgotowała córkom bardzo męczącą Wielkanoc. Po wszystkim ledwie mogły chodzić

Kinga Rusin zgotowała córkom bardzo męczącą Wielkanoc. Po wszystkim ledwie mogły chodzić Źródło: Onet Rano

Kinga Rusin zafundowała sobie i swoim córkom wyjątkowo aktywną Wielkanoc. Dziennikarka TVN ładowała akumulatory odpoczywając w górach. Nie zabrakło szusowania na nartach i wędrówki po górskim szlaku. Miny córek dziennikarki mówią wiele.

Kinga Rusin postanowiła aktywnie spędzić dzień Wielkanocy. Dowodzi tego jej fotorelacja na Instagramie. Na zdjęciach widzimy dziennikarkę TVN, która wraz z dwiema córkami, Polą i Igą, wybrały się na nie byle jaką przechadzkę.

Kinga Rusin z córkami na szlaku. Aktywny wypoczynek gwiazdy, córki dostały wycisk

Panie przemierzały dziś Dolinę Białego, urokliwą trasę w polskich Tatrach. Ze zdjęć wnioskujemy, że Kinga Rusin spędziła z córkami znakomity czas.

- Dużo jedzenia i dużo chodzenia. Mam nadzieję, że bilans wyjdzie na zero... Pozdrawiamy rodzinnie z Doliny Białego - napisała z uśmieszkiem w przekazie Kinga Rusin.

To nie pierwszy dzień jej aktywności w górach. Wczoraj dziennikarka chwaliła się w sieci wspólnym zdjęciem z córkami z Kasprowego Wierchu. Panie zdecydowały się na kwietniowe szusowanie na nartach. Dziś prężna i aktywna mama postanowiła sprawdzić córki na górskim szlaku w Dolinie Białego.

Czytamy, że panie maszerowały w nieco grubszym ubraniach, niż wskazywałyby dzisiejsze temperatury w Polsce. Góry rządzą się jednak swoimi prawami i nawet pod koniec kwietnia możemy spodziewać się w nich śniegu lub deszczu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kinga Rusin i córki dowiedziały się przy okazji, że... są do siebie bardzo podobne. Fani dostrzegli podobieństwo w ich wspólnym zdjęciu.

- Mimika ust i usta macie panie identyczne - czytamy.

Patrząc z perspektywy turysty-piechura miny wnioskujemy, że Kinga Rusin zafundowała córkom porządny wycisk. Dziennikarka imponuje swoją wytrzymałością i aktywnością, czego - przynajmniej na bazie zdjęcia - nie możemy powiedzieć o jej pięknych córkach. Zakładamy jednak, że mimo wycisku, był to dla całej trójki pań świetny czas spędzony w beztroskiej, rodzinnej atmosferze.

fot. Kinga Rusin Instagram

  1. Janusz Gajos miał aż cztery żony. Długo nie mógł znaleźć szczęścia w miłości
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego nikt się nie spodziewał!
  3. Polsat podał druzgocące informacje. Świąteczna tragedia w Polsce, 4 osoby spłonęły żywcem
  4. TVN właśnie podał porażające oświadczenie papieża Franciszka po zamachach na Sri Lance!
  5. Wielkanocny dramat żony Pawła Adamowicza. Łzy same napływają do oczu
  6. Jackowski przewidział dzisiejszy zamach. Powiedział co będzie dalej, to mrozi krew w żyłach

źródło: Instagram

Następny artykuł