Kinga Rusin ciężko chora! Nie była w stanie przyjść do Dzień Dobry TVN

Kinga Rusin ciężko chora! Nie była w stanie przyjść do Dzień Dobry TVN Źródło:

Kinga Rusin jest ciężko chora. Nie była w stanie przyjść do Dzień Dobry TVN. Fani są bardzo zaniepokojeni ciężkim stanem swojej ulubionej dziennikarki. Jej nieobecność została przez nich od razu zauważona.

Wczoraj widzów porannego programu Dzień Dobry TVN zaskoczyła nieobecność prezenterki Kingi Rusin. Na jej miejscu zasiadła Agnieszka Woźniak-Starak, co wywołało wielkie zdziwienie i lawinę pytań ze strony widzów.

Kinga Rusin jest ciężko chora, to dlatego nie przyszła do studia Dzień Dobry TVN

Prezenterka wczoraj obchodziła urodziny i setki fanów składały jej życzenia. Przy okazji pytali również, co było powodem jej nieobecności. Kinga Rusin za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że jest ciężko chora. Dziennikarka leży z zapaleniem płuc. - Chciałam Wam bardzo serdecznie podziękować za wczorajsze urodzinowe życzenia. Dzięki tym wszystkim miłym wiadomościom, dzięki moim przyjaciołom, ukochanym córkom, mamie i mojemu cudownemu partnerowi wczorajszy dzień, choć spędzony w łóżku i z zapaleniem płuc (pierwszym w życiu) był być może bardziej niezwykły i godny zapamiętania niż wszystkie inne urodziny. Dziękuję że jesteście. Mam szczęście... - napisała Kinga Rusin. Fani są bardzo zaniepokojeni jej stanem. Życzą szybkiego powrotu do zdrowia. Choć byli zawiedzeni jej nieobecnością w studio, to rozumieją, że zapalenie płuc to bardzo poważna choroba, a jej bagatelizowanie może zakończyć się tragicznie. Następny artykuł