Kinga Rusin prosi o pomoc. Czeka nas prawdziwa rzeź

Kinga Rusin prosi o pomoc. Czeka nas prawdziwa rzeź Źródło: Fot. YouTube/Magazyn Gala

Kinga Rusin zdecydowała się wystosować do swoich fanów bardzo stanowczy apel. Gwiazda poprosiła publiczność o pomoc w ważnej dla siebie sprawie. Niewielki wysiłek może jej zdaniem powstrzymać prawdziwą rzeź, jaka już wkrótce nas czeka.

Kinga Rusin jest doskonale znana polskim telewidzom głównie dzięki prowadzeniu śniadaniowego formatu "Dzień Dobry TVN". Gwiazda od lat angażuje się także w ochronę przyrody oraz zachęca do życia w sposób ekologiczny.

Kinga Rusin prosi fanów o szybką pomoc

Nic więc dziwnego, że dziennikarka zdecydowała się zaapelować do swoich obserwatorów na Instagramie o podpisanie petycji, która ma powstrzymać masowy odstrzał dzików. W dwóch postach na portalu społecznościowych Rusin opisała dramatyczną sytuację, prosząc o szybką pomoc i rozpowszechnianie inicjatywy wśród bliskich oraz znajomych. - NIEEEEEEEEE!!!!!!! NIE MOŻEMY DOPUŚCIĆ DO WYMORDOWANIA WSZYSTKICH DZIKÓW W POLSCE!!! Rzeź 210 000 (!!!) dzików oznacza u nas koniec tego gatunku! Zalejmy naszym veto skrzynkę mailową premiera Morawieckiego! Z ministrem środowiska już nie chcemy rozmawiać bo to właśnie on, minister Kowalczyk, jednym podpisem skazał na ZAGŁADĘ CAŁĄ populację polskich dzików!!! Żądamy za to jego dymisji! Masakra dzików ma się rozpocząć w tę sobotę i trwać do końca lutego. (...) Przyczyną ma być rozprzestrzeniający się wirus ASF (afrykański pomór świń), ale naukowcy są zgodni że rzeź dzików nie tylko go nie zatrzyma, ale nawet z wielkim prawdopodobieństwem rozprzestrzeni chorobę na zachód od Wisły! - napisała w bardzo emocjonalnym tonie znana dziennikarka, nie ukrywając swej złości na rządzących.

Kinga Rusin chce powstrzymać rzeź dzików i pomóc WOŚP

Co ciekawe, jedna z obserwatorek Kingi Rusin zaproponowała jej więc, aby nagrodziła internautów, którzy podpiszą promowaną przez nią petycję. Gwiazda bardzo chętnie na to przystała, stawiając jednak fanom bardzo twarde warunki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Dagmara Dobosz rzuciła mi wyzwanie pod ostatnim postem, żeby połączyć WOŚP z dzikami dla dobra obu spraw. Zaproponowała, żebym przekazała na Orkiestrę (WOŚP), zamiast jakiś swoich rzeczy, konkretną kwotę 10.000 zł, jeśli uda się nam zebrać 400.000 podpisów pod petycją avaaz przeciwko rzezi dzików. A więc WCHODZĘ W TO!!! Jeżeli te same pieniądze mogą jednocześnie wspomóc Orkiestrę i zmotywować moich fanów do walki z decyzją o całkowitym wybiciu dzików, to tak - jest warto - ogłosiła oficjalnie Rusin.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Siostra żony syna Zenka Martyniuka wkracza do akcji! To już przechodzi ludzkie pojęcie
  2. Ile zarabia Beata Tyszkiewicz? To strasznie smutne, jaką ma emeryturę
  3. Rozenek z rodziną w śmiertelnym niebezpieczeństwie! Koszmar przerażonej gwiazdy
  4. Na co chorowała Kora? Artystka zmagała się z przerażającą chorobą
  5. Wielka Brytania nie może uwierzyć! Książę William zostawił Kate samą z dziećmi
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu