Kinga Rusin ma popękane z żalu serce. Nikt nie wiedział, że Piotr Woźniak-Starak był jej tak bliski

Kinga Rusin ma popękane z żalu serce. Nikt nie wiedział, że Piotr Woźniak-Starak był jej tak bliski Źródło: Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin dołączyła do grona celebrytów, którzy pożegnali tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka i złożyli kondolencje rodzinie ofiary. Celebrytka przyznała, że serce popękało jej z żalu. Niewiele osób wiedziało, że producent filmowy był jej bliski.

Kinga Rusin w swoich mediach społecznościowych odniosła się do tragedii, którą żyła ostatnio cała Polska. Celebrytka we wzruszający sposób pożegnała swojego kolegę z branży rozrywkowej, słynnego producenta filmowego, Piotra Woźniaka-Staraka. Informacja o jego śmierci gwiazdora poruszyła całym polskim środowiskiem celebryckim. 

Kinga Rusin pożegnała Woźniaka-Staraka 

Kinga Rusin zdecydowała się opublikować niezwykle emocjonalny wpis dotyczący rodzinnej tragedii Woźniaków-Staraków. Odniosła się również do samej postaci słynnego producenta filmowego i podzieliła się swoimi refleksjami na temat całego przykrego wypadku. 

Nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że prezenterka była tak blisko ze zmarłym gwiazdorem. Słowa Kingi Rusin wskazują na to, że jest ona bardzo rozbita po tej tragedii. Jej wpis sugeruje, że mocno przeżyła to smutne wydarzenie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Emocjonalny wpis prezenterki TVN

Kinga Rusin jest kolejną przedstawicielką polskiego show-biznesu, która postanowiła pożegnać tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka. Celebryci ubolewają nad stratą twórcy i łączą się w bólu z całą rodziną ofiary. Prezenterka TVN również zdecydowała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat całej sprawy. 

- Jeden dzień, chwila nieuwagi i... koniec. Ciągle nie mogę uwierzyć. Tyle planów, tyle marzeń, tyle możliwości i koniec... Bardzo smutno. Myślami i sercem z rodziną i bliskimi. To dla nich straszne dni. Nie sposób wyobrazić sobie tego bólu - napisała na swoim profilu na Instagramie Kinga Rusin. 

Jest to o tyle zaskakujące, ze nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, że Piotr Woźniak-Starak był celebrytce tak bliski. Być może znali się dzięki temu, że producent filmowy był mężem koleżanki Rusin ze stacji telewizyjnej, Agnieszki Woźniak-Starak. Cały TVN mocno wspierał żonę gwiazdora i trzymał kciuki za pozytywne zakończenie akcji poszukiwawczej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kazano mu milczeć? Jackowski twierdzi, że miał tego nie mówić o poszukiwaniach Staraka, ale właśnie przerwał milczenie
2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Kinga Rusin zamieściła również w swoich mediach społecznościowych czarno-białe zdjęcie, zmarłego celebryty. Po emocjonalnym wpisie widać, że był on postacią bliską jej sercu, a także, że mocno przeżywa to, co wydarzyło się tej feralnej nocy na jeziorze Kisajno. 

Źródło: Instagram/Kinga Rusin

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje Piotr Woźniak-Starak. Producent filmowy wcześniej związany był z dwiema pięknymi aktorkami
  2. Pan młody zmarł tragicznie tuż przed ślubem. Wszystko przez JEDNO zdjęcie
  3. TVP w ostatniej chwili zmieniła program i plan transmisji. Z powodu nagłych tragicznych wydarzeń w Polsce
  4. Morawiecki zdradził prawdę o zdrowiu ojca. Są powody do obaw
  5. Zrozpaczona seniorka pokazała, ile dostaje emerytury. Musi żebrać o jedzenie

Źródło: Instagram/Kinga Rusin

 

 

Następny artykuł