W sieci pojawiło się bardzo stare zdjęcie Kingi Rusin. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądała, nie przypomina dawnej siebie

W sieci pojawiło się bardzo stare zdjęcie Kingi Rusin. Niewiarygodne, jak kiedyś wyglądała, nie przypomina dawnej siebie Źródło: Instagram / Kinga Rusin

Kinga Rusin jest dziś jedną z największych gwiazd stacji TVN. Niewiele osób pamięta, że swą medialną karierę rozpoczynała jednak na antenie Telewizji Polskiej. Fotografia dziennikarki z tamtego okresu zaskoczyła fanów.

Kinga Rusin pracuje w krajowych mediach od 27 lat. Prezenterka rozpoczęła swą przygodę z show-biznesem jeszcze jako studentka italianistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Była dziennikarką redakcyjną i spikerką Telewizji Polskiej. Bardzo szybko zdobyła popularność, która umożliwiła jej wspinanie się po kolejnych szczeblach kariery. Już w 1994 roku odebrała także Wiktora w kategorii "Odkrycie telewizji".

Kinga Rusin jest obecna w polskich mediach od prawie 30 lat

Dziś Rusin pozostaje jedną z największych gwiazd konkurencyjnej wobec TVP stacji. Co więcej, w ostatnim czasie zapowiedziała wejście z byłym pracodawcą na ścieżkę sądową. Wszystko przez materiał "Wiadomości", dotyczący w dużej części relacji dziennikarki z hollywoodzkiej imprezy, po której udostępniła w sieci głośne zdjęcie z Adele.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przy tej nieprzyjemnej okazji fani Rusin zaczęli przypominać sobie początki jej pracy w mediach. Zdjęcia i nagrania dziennikarki sprzed ponad 20 lat okazują się naprawdę zaskakujące. Dziś gwiazda wygląda już całkowicie inaczej. Zmieniło się wszystko - od stylu po makijaż i fryzurę. Zdaniem swych sympatyków prezenterka niezmiennie pozostaje jednak w doskonałej formie.

Córki Kingi Rusin są do niej bardzo podobne

Dzisiaj grzeje: 1. TVN podał najsmutniejszą wiadomość. Nikt się tego nie spodziewał, uwielbiany aktor zmarł przedwcześnie
2. Dziewczynka znalazła ukrytą w sklepie kopertę. Gdy pokazała ją mamie, ta aż wstrzymała oddech

Zmiany wizerunkowe Rusin bez wątpienia mają związek ze zmieniającymi się przez te dwie dekady trendami. Bez względu na to stare fotografie gwiazdy zaskakują i zachwycają. Udowadniają także, jak bardzo podobne do gwiazdy są jej córki - Iga i Pola.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiele osób wciąż nie rozumie, czym jest depresja. "Kto pije słodką herbatę i kawę, nie ma nigdy depresji"
  2. Przełom w sprawie Dawida Kubackiego. Jego największy rywal rezygnuje z konkursu
  3. Wyciekły porażające kulisy "Sanatorium miłości". Aż trudno uwierzyć, co tam się dzieje, widzowie zdębieją
  4. Mężczyzna zobaczył, że na pace śmieciarki rusza się worek. Zajrzał do środka i zamarł
  5. Matka nie dostała 500 plus. Niewiarygodne, jak zareagowała, pojawiła się w urzędzie z telewizją
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News