Kinga Rusin zaskoczyła swoją kreacją na balu TVN. Nie sposób od niej oderwać wzroku (FOTO)

Kinga Rusin zaskoczyła swoją kreacją na balu TVN. Nie sposób od niej oderwać wzroku (FOTO) Źródło: YouTube - Magazyn Gala

Kinga Rusin pojawiła się na balu TVN jako jedna z największych gwiazd wieczoru. Prezenterka pojawiła się na uroczystości w wyjątkowej kreacji. Trzeba przyznać, że strój celebrytki robił wrażenie.

Kinga Rusin regularnie pojawia się na różnych uroczystościach jako jedna z twarzy stacji TVN. Znana prezenterka prowadzi wiele programów i często udziela się w mediach społecznościowych, wywołując przy tym niemal wyłącznie pozytywne reakcje, co sprawia, że władze stacji chcą, by ludzie utożsamiali telewizję z Wiertniczej właśnie z byłą partnerką Tomasza Lisa.

Nie inaczej było tym razem, gdy Kinga Rusin pojawiła się na balu organizowanym przez stację. Prowadząca różne programy po raz kolejny oczarowała wszystkich, którzy zjawili się na uroczystości. Wiele osób mówiło o jej niesamowitej kreacji, która przyciągała wzrok wszystkich wokół. Nie da się ukryć, że strój kobiety robił na ludziach ogromne wrażenie.

Kinga Rusin zaskoczyła swoją kreacją

Kinga Rusin regularnie pojawia się na balu TVN jako jedna z osób, która jest utożsamiana ze znaną stacją. Wyjątek stanowił poprzedni rok, gdy dziennikarka nie otrzymała zaproszenia na uroczystość. Wszystko miało związek z głośnym konfliktem prezenterki z Małgorzatą Rozenek, inną z twarzy stacji. Kobiety nie ukrywają, że nie przepadają za sobą.

TVN nie chciał doprowadzić do konfliktu, o którym mogłyby mówić inne media, dlatego panie nie dostały zaproszeń. Inaczej było w tym roku, gdy Rusin zjawiła się na balu. Trzeba przyznać, że był to powrót w wielkim stylu. Gwiazda zaskoczyła wszystkich swoją niesamowitą reakcją, którą postanowiła podzielić się również w mediach społecznościowych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kinga Rusin wywołała wiele komentarzy

- O matko, wyglądasz wspaniale! Trzeba przyznać, ten pomysł ci się udał - pisze jedna z internautek, która twierdzi wprost, że Kinga Rusin doskonale przemyślała swoją kreację.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

- No niby pomysł ciekawy, ale trochę przerost formy nad treścią. Wstrzymałbym się z tymi głośnymi pochwałami - pisze inny internauta, dystansując się od bardzo głośnych pochwał skierowanych w stronę gwiazdy TVN. Znacznie więcej było jednak komentarzy wychwalających pomysł na kreację, na jaki wpadła znana prezenterka od lat związana ze stacją.

(fot. Instagram - Kinga Rusin)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Gwiazdor TVP przeżył śmierć kliniczną. Przerażające, zdradził, co zobaczył po tamtej stronie
  3. Mama z córką upokarzały otyłą kobietę przymierzającą suknię ślubną. Reakcja właścicielki sklepu doprowadziła do koszmarnych wydarzeń
  4. Prawda o szamponach i odżywkach do włosów jest brutalna. Tak oszukują w reklamach kosmetyków
  5. Wyglądają jak dwa zwykłe psy. Ale kiedy się podniosą, ukazuje się widok, którego długo nie można zapomnieć

Źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News