Kinga Rusin przekazała wiadomość o wielkiej tragedii. Gwiazda nie mogła powstrzymać łez

Kinga Rusin przekazała wiadomość o wielkiej tragedii. Gwiazda nie mogła powstrzymać łez Źródło: Screen/ YouTube/ Onet Rano

Kinga Rusin, za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowała swoich fanów o wielkiej tragedii sprzed kilku dni. Ten szczery wpis poruszył internautów, którzy dostrzegli skalę dramatu.

Kinga Rusin dba o swoich fanów - jest aktywna w mediach społecznościowych, regularnie publikuje nowe treści, dzięki którym internauci mogą zajrzeć za kulisy jej życia zawodowego, ale też prywatnego. Jednak Instagram służy nie tylko do pokazywania wesołych zdjęć z wakacji, lecz także do podzielenia się bardziej refleksyjnymi wpisami. Tym razem Kinga Rusin zamieściła szczery, poruszający wpis o wielkiej tragedii, która wydarzyła się kilka dni temu.

Kinga Rusin mocno to przeżywa. "Nie mogę powstrzymać łez"

Kinga Rusin jest wstrząśnięta zniszczeniami, jakie poczynił huragan Dorian na Bahamach. O huraganie było głośno w Polsce głównie z powodu odwołanej wizyty Donalda Trumpa, lecz teraz dotarła do nas też jego groźna sława. Dorian mocno dał się we znaki małemu, wyspiarskiemu państwu. 

Dziennikarka mocno przeżywa informacje o skali zniszczeń na Bahamach, ponieważ niedawno - kilkanaście dni temu - sama odwiedziła ten kraj. Zdjęcia z wyprawy publikowała na Instagramie. Wtedy fani zachwycali się jej przygodą i pięknem Bahamów, teraz - współczują mieszkańcom tego kraju.

- Dwa tygodnie temu, Bahamy, Harbour Island, słynna „różowa plaża”. Myślałam wtedy: raj na Ziemi... Dziś, kiedy oglądam zdjęcia z Bahamów, po tym jak przez kilka dni szalał nad nimi najsilniejszy w historii huragan Dorian, nie mogę powstrzymać łez. Na leżącej dosłownie obok wyspie Abaco wiatr zniszczył ponad 90% domów, połamał drzewa, zginęli ludzie. Kiedy słyszeliśmy, że wszystkie hotele na wyspie zostaną zamknięte ze względu na porę huraganów, ciężko nam to było zrozumieć, przecież świeci słońce, niebo jest błękitne, lekki wiatr przynosi ulgę w upał - czy może być lepiej? Ale kilka dni później rozpętało się piekło... - napisała Kinga Rusin w poruszającym poście na Instagramie.

Jej wpis dotknął wielu jej fanów, którzy przystąpili do komentowania przykrej sprawy. 

- Niestety nic nie poradzimy na żywioły takie jak huragan ;( serce pęka na myśl o mieszkańcach - odpowiedziała jedna z internautek.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Bardzo przykra i okropna tragedia - dodał inny fan Kingi Rusin.

- Co roku jakaś wyspa na Karaibach lub część USA pada ofiara huraganu. To straszne jaka siła leży w naturze - czytamy w kolejnym komentarzu.

Największa tragedia. Huragan Dorian pustoszy Bahamy

Huragan Dorian dotarł na Bahamy w niedzielę. Nawiedził wyspy z wiatrem o sile przekraczającej 290 km/h. Fale sztormowe miały siedem metrów wysokości, część kraju znalazła się pod wodą. Straty materialne, które spowodował, były gigantyczne, ale największą tragedią jest przynajmniej 20 ofiar śmiertelnych.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Nie żyje 30-letnia piosenkarka. Zginęła w straszliwym wypadku, osierociła malutką córkę

Premier Bahamów, Hubert Minnis, przyznał, że to największy kryzys narodowy w historii kraju. Teraz huragan Dorian zmierza w stronę wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Dwa tygodnie temu, Bahamy, Harbour Island, słynna „różowa plaża”. Myślałam wtedy: raj na Ziemi... Dziś, kiedy oglądam zdjęcia z Bahamów, po tym jak przez kilka dni szalał nad nimi najsilniejszy w historii huragan Dorian, nie mogę powstrzymać łez. Na leżącej dosłownie obok wyspie Abaco wiatr zniszczył ponad 90% domów, połamał drzewa, zginęli ludzie. Kiedy słyszeliśmy, że wszystkie hotele na wyspie zostaną zamknięte ze względu na porę huraganów, ciężko nam to było zrozumieć, przecież świeci słońce, niebo jest błękitne, lekki wiatr przynosi ulgę w upał - czy może być lepiej? Ale kilka dni później rozpętało się piekło...

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin)

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. 11-letnia dziewczynka wręczyła nauczycielce liścik. Były w nim tylko dwa słowa, kobieta od razu powiadomiła policję
  3. Gdy zobaczył Donalda Tuska schował się przed nim do szafy. Europoseł PiS ujawnił szczegóły incydentu
  4. Omyłkowo wysłał żenującego SMS-a do żony zamiast kolegi. Treść była dla kobiety poniżająca
  5. Mały syn powiedział mamie, że chce umrzeć. Zorganizowała dla niego akcją na niebywałą skalę

Źródło: Super Express

Następny artykuł