Jan Paweł II całuje młodziutką twarz Kingi Rusin. Bombowe zdjęcie gwiazdy TVN sprzed lat

Jan Paweł II całuje młodziutką twarz Kingi Rusin. Bombowe zdjęcie gwiazdy TVN sprzed lat Źródło: Instagram/kingarusin

Kinga Rusin deklaruje się jako osoba bardzo religijna. Teraz pokazała swoje stare zdjęcie, gdzie spotkała się z papieżem Janem Pawłem II. Zamieszczenie tego zdjęcia miało swój ukryty cel.

Kinga Rusin nie ukrywa, że jest osobą wierzącą. Mimo to sporo osób o prawicowych poglądach nie wierzy celebrytce, głównie dlatego, że jej wypowiedzi na temat polityki czy społeczeństwa wskazują na jej lewicowo ukierunkowany światopogląd. Teraz udowodniła swoją religijność, pokazując zdjęcie z papieżem. Okazało się, że to część szerszej akcji.

Kinga Rusin całowana w czoło przez Jana Pawła II

Prezenterka TVN pokazała na swoim profilu zdjęcie sprzed lat, gdzie udało jej się dostać na audiencje u samego papieża. Na fotografii widać, jak Jan Paweł II błogosławi młodą Kingę, całując ją w czoło. Zdjęcie wywołało niemałe poruszenie w internecie. W ciągu dwóch dni zebrało praktycznie 8 tysięcy polubień.

Kinga Rusin wyłączyła możliwość komentarzy pod wpisem, to też nie można poczytać reakcji internautów na tę szokującą fotografię. W opisie swojego postu prezenterka znana z "Dzień Dobry TVN" wyjaśniła, dlaczego zdecydowała się teraz zamieścić zdjęcie z Janem Pawłem II.

Kinga Rusin zajęła się aktywizmem społecznym

- Nie używajcie wiary, by nienawidzić bliźniego swego! - napisała gwiazda w opisie, oznaczając Instagram inicjatywy "Biało-Czerwone Serca".

- Inicjatywa Kingi Rusin i Marka Kujawy. Społeczność Biało- Czerwonych Serc: Polaków, patriotów, o dobrych sercach, którzy nie zgadzają się na zło - możemy poczytać na stronie profilu, który zareklamowała prezenterka TVN.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tam też znalazł się post, który wyjaśnił przyczyny zamieszczenia przez dziennikarkę TVN zdjęcia z papieżem. Okazało się, że było to odniesienie do ostatnich wydarzeń w Polsce związanych z LGBT, które wywołały szeroką dyskusję. Dokładnie chodziło o wyrzucenie pracownika z IKEI, który nie wspierał akcji sklepu popierającej mniejszości seksualne.

- Nasza wiara jest przepełniona szacunkiem i miłością do bliźniego. [...] Czy chcecie ukamienować lub zniszczyć naszą sąsiadkę, koleżankę z pracy albo kuzynkę, bo kocha kobietę i trzyma ją za rękę? - zamieszczono w opisie posta inicjatywy.

Tutaj internauci mieli możliwość komentowania, więc pozwolili sobie na danie upustu swoim emocjom. Jedni zgadzali się z celebrytką, a inni otwarcie ją atakowali.

- Podpisuje się pod tym. Uważam, że ten wpis oddaje sedno sprawy - napisała użytkowniczka Instagrama.

- Otwórzcie oczy, nie dajcie się ogłupiać ludziom w mediach, którzy chcą uśpić prawdziwe wartości. STOP HOMOPROPAGANDZIE - napisał inny użytkownik.

Fot.: Instagram/kingarusin

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naga kobieta weszła do kościoła. To, co zrobiła potem oburzyło miliony katolików. To się nie mieści w głowie
  2. Ola Kwaśniewska pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Fanom opadły szczęki, gdy zobaczyli kto obok niej leży
  3. Nigdy nie popełniaj tego błędu. Zamiast krzyczeć na dzieci wypowiedz te 2 zdania, zawsze działają
  4. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  5. Były mąż Kaczyńskiej po latach ujawnia kulisy identyfikacji ciała Marii Kaczyńskiej. Porażające
  6. Nikt nie zwrócił uwagi na pierwszy objaw choroby Ani Przybylskiej. Był niegroźny

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News