Dziennikarze nagrali córkę Kingi Rusin. Piła piwo i zakąszała ogórkami

Dziennikarze nagrali córkę Kingi Rusin. Piła piwo i zakąszała ogórkami Źródło: Instagram/Kinga Rusin

Kinga Rusin bardzo kocha swoją córkę i niejednokrotnie okazywała jej publicznie swoją miłość. Twierdzi, że dobrze ją wychowała. Czy byłaby jednak dumna z córki widząc nagranie, które trafiło właśnie do sieci? Jej córka w znanym lokalu w towarzystwie koleżanek piła piwo i zakąszała je smacznymi ogórkami.

Kinga Rusin zapewniła swojej córce popularność, dzięki której dzisiaj Iga jest tematem numer jeden na polskich tabloidach. Nie tylko jednak dzięki sławnej mamie, ale także dzięki związkowi z Taco Hemingway'em. Ostatnio postanowiła spotkać się ze swoimi znajomymi. Ich dobrym humorom towarzyszyło piwo.

Jak zareagowałaby Kinga Rusin widząc to wideo?

Iga Lis jest nieustannie na celowniku portali, które interesują się jej życiem. Chcą od niej także wyciągnąć kilka informacji związanych z Taco, bowiem Filip z niewiadomych przyczyn nie chce udzielać wywiadów. Większość osób nie wie, jaki tak naprawdę jest Filip Szcześniak, bowiem znają go tylko z koncertów, a także informacji, które sam o sobie opowiada słuchaczom w swoich utworach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Iga wróciła do Polski, aby spotkać się ze znajomymi. Napiła się z nimi piwa

Iga Lis na co dzień przebywa za granicą, ale od czasu do czasu wraca jednak do Polski, aby spotkać się ze swoimi znajomymi, których ma w ojczyźnie. Ostatnio spotkała się w stolicy ze swoimi przyjaciółmi, z którym nie widziała się od dłuższego czasu. Na spotkaniu widać było, że wszyscy bawią się świetnie. W trakcie pobytu w warszawskim lokalu Iga raczyła się piwem i zakąszała je ogórkami, które jadła ze smakiem. Widok ten spodobał się internautom.

Użytkownicy sieci zastanawiali się, jak Kinga Rusin zareagowałaby na film publikowany przez "Pudelka". W odpowiedzi usłyszeli od fanów Rusin, że nie zrobiłaby nic. W końcu jej córka jest dorosła, a Kinga Rusin wychowała ją na mądrą i odpowiedzialną osobę. Alkohol jest przecież dla wszystkich, a jego spożywanie przez Igę nie powinno budzić sensacji. Bardziej dziwić może, że piwo zagryzała ogórkami - to bowiem nietypowe połączenie.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tragiczna wiadomość. Nie żyje twórca uwielbianego przez Polaków serialu Polsatu
  4. Beata Tyszkiewicz ma problemy z sercem. Spisała testament, zgromadziła astronomiczne oszczędności
  5. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie
  6. TVP przekazuje alert RCB dla kilku województw. Zaleca nie wychodzić z domu i zabezpieczyć dobytek

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu