Media: Ojciec zniszczył życie Kindze Dudzie. Smutne i przerażające fakty

Media: Ojciec zniszczył życie Kindze Dudzie. Smutne i przerażające fakty Źródło: fot. Facebook

Chociaż może się wydawać, że Kinga Duda wiedzie wspaniały, pozbawiony trosk żywot, to nic bardziej mylnego. Media zwracają uwagę na to, że ojciec zniszczył jej życie. Fakty są przerażające.

Kiedy Andrzej Duda kandydował na prezydenta, oczy wszystkich zwróciły się na jego rodzinę. Każdy zachwycał się piękną, młodziutką córką kandydata PiS. Tak właśnie zaczął się trudny okres w życiu dziewczyny. Córka prezydenta to osoba żyjąca ciągle na świeczniku. Ciężko o prywatność, kiedy jest się dzieckiem głowy państwa. Sam portal Pudelek.pl zwraca uwagę na to, że ojciec i rola jaką pełni w Polsce, może dosłownie niszczyć dziewczynie życie. Tezę opiera o fakt, iż w większości przypadków dzieci wysoko postawionych polityków, nie mogą cieszyć się beztroską.

Kinga Duda jest w złym stanie

Duda jest nieustannie pilnowana przez ochronę i zmuszona do przestrzegania etykiety. Nie może sobie również pozwolić na typowe dla młodych ludzi szaleństwa, ponieważ momentalnie mówiłaby o tym cała Polska. To właśnie dlatego córki prezydentów mają często problem z ułożeniem sobie życia - z takiego założenia wychodzi portal Pudelek.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ: Siostra Szpaka się wygadała. Ujawniła wstydliwy sekret gwiazdy

Prezydentów aktualnie nie ma ani chłopaka, ani nawet, jak się dowiedzieliśmy, przyjaciół. Musi czuć się wyjątkowo samotna. Podobno Kinga chodzi ze smutną miną, często popalając elektronicznego papierosa. Kto wie, może są to początki depresji. Wrażliwe jednostki są na nią wyjątkowo podatne. To zupełnie nie dziwne, patrząc na to, w jakiej 23-latka jest sytuacji. Nawet, kiedy zaczyna komuś ufać, momentalnie jej zaufanie zostaje zawiedzione. - Są studenci, którzy robią jej po kryjomu zdjęcia, kiedy pali papierosy. Sprzedają je do gazet. Jeszcze inni przez internet wysyłają jej listy z pogróżkami. Na szczęście nad Kingą czuwa BOR (funkcjonariusze biegają z nią nawet po parku) (obecnie SOP - przyp. red.). Ona sama zaś postanowiła pokazać, że się nie boi - informował jakiś czas temu magazyn Rewia. Kinga Duda prawdopodobnie teraz żałuje, że kiedyś tak bardzo wspierała ojca w walce o fotel prezydencki. Mamy nadzieję, że Andrzej Duda w porę zareaguje na nie najlepszy stan psychiczny swojej jedynej pociechy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Po rozstaniu z Renulą Wojewódzki wreszcie się przyznał. Fani go wspierają
  2. Dramatyczne wyznanie Wellman. Choroba niszczy jej życie
  3. Tragedia na Bulwarach Wiślanych. Kilkanaście osób w szpitalu
  4. Córka Łapickiego śmiertelnie chora. Przerwała milczenie ws. młodej żony ojca
  5. Oliwia Bieniuk całuje się z chłopakiem. Jest zdjęcie
Źródło: pudelek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News