On stoi za Kingą Dudą. Sekret córki prezydenta

On stoi za Kingą Dudą. Sekret córki prezydenta

Kinga Duda bardzo rzadko pokazuje się publicznie u boku swych rodziców. Kiedy jednak ostatecznie do tego dochodzi, prezydencka córka prezentuje się naprawdę doskonale. Kto stoi za tym sukcesem?

Duda na co dzień studiuje prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zarówno na uroczystości państwowe, jak i oficjalne wyjścia na uczelni wybiera projekty Pawła Kuzika.

Kinga Duda: kim jest ojciec jej wizerunkowego sukcesu?

Co ciekawe, prezydencka córka zainspirowała do tego także swoją matkę. Agata Duda rozpoczęła współpracę z projektantem tuż po tym, gdy został on jej polecony przez Kingę. - Pani prezydentowa jest bardzo dobrą klientką, zawsze płaci za ubrania i nawet za drobne korekty - powiedział Kuzik o współpracy z pierwszą damą.

Kim jest Paweł Kuzik?

- Z wykształcenia jest projektantem, ale sam także szyje. Fachu nauczył się podczas pracy w firmach odzieżowych i pracowniach projektantów. Pracował także w Dubaju dla jednej z polsko-arabskich firm modowych - dowiadujemy się o projektancie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Syn posła PiS roztrzaskał samochód i UCIEKŁ! Mógł być pijany
  2. Lech Wałęsa nie kryje żałoby. Stracił wspaniała osobę
  3. Kulisy spotkania z Szydło mrożą krew w żyłach. „Zamknij pan tę mordę”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News