duda
Fot. YouTube/Andrzej Duda
Mikołaj Pilecki - 24 Grudnia 2018

Kinga Duda przeżywa dramat. Piekło zafundował jej ojciec

Kinga Duda nie prowadzi publicznego życia związanego z działalnością polityczną jej ojca i obowiązkami Pierwszej Damy, które sprawuje jej matka. 23-latka mieszka w rodzinnym Krakowie i uczęszcza na Uniwersytet Jagielloński. Niestety dla niej, polityka sama dobija się do jej życia.

Kinga Duda na początku prezydentury ojca pojawiała się podczas oficjalnych uroczystości u boku rodziców. Wspierała go również w czasie kampanii. Szybko jednak schowała się w cień, by wieść spokojne życie, krakowskiej studentki i trzeba powiedzieć, że jej się to udało. Dziś mało kto w ogóle pamięta, że Para Prezydencka ma córkę i to dorosłą. Podobnie było w przypadku Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich, których córka w 1995 (na początku prezydentury ojca) miała zaledwie 14 lat i natychmiast została odsunięta od wszelkiego życia publicznego. Kwaśniewska karierę w mediach rozpoczęła dopiero po 2005 roku, gdy jej rodzice mogli spokojnie odpocząć i nie musieć brać na siebie spraw państwa i społeczeństwa. Niestety konsekwencje działań ojca dosięgają Kingę Dudę nawet w odległym Krakowie.

Kinga Duda przeżywa piekło

Być może zwykli obywatele zapomnieli o istnieniu Kingi Dudy, ale z pewnością nie zrobili tego jej koledzy, koleżanki i wykładowcy, którzy prawdopodobnie znają jej ojca z czadów studenckich i jego późniejszej pracy naukowej na uczelni. Wszystko dlatego, że Kinga studiuje to samo co ojciec i to na tej samej uczelni, czyli prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczelnia była oburzona decyzjami Prezydenta ws., chociażby reformy sądownictwa i jego wypowiedziami odnośnie do sędziów, których tak bardzo potępiło Prawo i Sprawiedliwość.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Jakiś czas temu UJ nawet wydał uchwałę, w której oficjalnie skrytykował Andrzeja Dudę za postawę sprzyjającą rozkładaniu państwa prawa w Polsce. W takim środowisku studiuje właśnie Kinga Duda, która jak donosi magazyn "Rewia" zmaga się z prawdziwym brakiem życzliwości ze strony studentów i wykładowców. Pomimo wszystko nie słychać, by miała zamiar rzucić studia, chociaż polityka ojca zgotowała jej piekło na uczelni.

Czy Para Prezydencka przeżywa kryzys?

Andrzej i Agata Dudowie pozują na zgodne małżeństwo m.in. ze względów politycznych. Niebywałym symbolem niestabilności w państwie byłby przecież małżeński kryzys wewnątrz Pałacu Prezydenckiego. Oficjalnie jednak nie poinformowano o żadnym głębszym konflikcie, a nieoficjalnie mówiono jedynie o rychłej wyprowadzce Pierwszej Damy do Krakowa, szczególnie w przypadku ewentualnej reelekcji jej męża w 2020 roku. Agata Duda miała być po prostu zmęczona pałacowym życiem i obowiązkami, a nie przestać kochać męża.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Andrzej Duda postradał rozum? W PiS huczy od plotek
  2. Jarosław Kaczyński jak prezydent? Wyborcy są w szoku, przyznał sobie kolejny przywilej
  3. O tym Lech Kaczyński milczał do końca. Jego życie ociekało śmiercią
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Wellman o aborcji. Można się zdziwić
ZAMIANA
kinga dudaŻycie prywatne Kingi Dudy obdarte z tajemnic. Córka prezydenta zmaga się z paskudnym nałogiemCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News