Co na to ojciec?! Kinga Duda wyszła z cienia, prezydentowi odebrało mowę

Co na to ojciec?! Kinga Duda wyszła z cienia, prezydentowi odebrało mowę

Kinga Duda podczas kampanii wyborczej swojego taty była jego asem w rękawie. Polacy zachwycali się piękną córką przyszłego prezydenta. Chociaż do tej pory była skromna i niepozorna, wyszła właśnie z cienia. Co na to właściwie jej tata?

Kindze Dudzie urody odmówić nie można. Dziewczyna zapadła głęboko w pamięć wszystkim Polakom, kiedy jej ojciec walczył o fotel prezydenta. Ostatecznie, młoda i skromna kobieta postanowiła wyjść z cienia. Myślicie, że Andrzej Duda jest z tego zadowolony?

Kinga Duda już nie taka grzeczna?

Kinga Duda spróbowała swoich sił w modelingu. To ciekawy wybór jak na córkę prezydenta - musi liczyć się bowiem z tym, że wszelkie jej osiągnięcia, ale i porażki zawodowe będą oceniane szeroko przez wszystkich rodaków. W przypadku modelingu, o wiele łatwiej o kompromitację niż w przypadku np. pracy jako radca prawny.

Najwyraźniej jednak dziewczyna ma już dość ukrywania się, bycia cicho i życia jedynie w cieniu ojca. Na Facebooku pojawiły się jej zdjęcia z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Myślicie, że ma szansę wybić się w przemyśle modowym? Dziewczyna ma bardzo delikatną, słowiańską urodę, interesującą twarz i świetną figurę, co odziedziczyła najpewniej po mamie, pierwszej damie Agacie Kornhauser-Dudzie. To wszystko na pewno będzie jej dużym atutem w walce o przyszłość modelki. Pytanie tylko, czy Andrzej Duda nie będzie próbował zahamować jej drogi rozwoju w tym akurat kierunku. Na pewno w chwili, w której zobaczył te zdjęcia, odebrało mu mowę. Zdjęcie Kingi Dudy z profesjonalnej sesji zdjęciowej, fot. Facebook/@Jakub Dąbrowski   King Duda na profesjonalnej sesji, fot. Facebook/@Jakub Dąbrowski Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się dzieje z ministrem PiS? Leży w szpitalu, nie może mówić
  2. KFC wyśmiał prezydenta Dudę! Wpis sieci robi furorę w internecie
  3. Sławomir zarabia miliony, a jakie ma auto? Będziecie zaskoczeni
  4. Ile lat ma Ryszard Kotys? Toczą go okropne choroby
  5. Wellman i Prokop nie wytrzymali! Burzliwa dyskusja w DDTVN
Źródło: plotek.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News