Kinga Duda i córka Kurskiego
youtube.com Wirtualna Polska
Weronika Wasiak - 22 Lipca 2020

Niewiarygodne. Ujawniono, co łączy Kingę Dudę i córkę Jacka Kurskiego

Kinga Duda i córka szefa TVP mają ze sobą wiele wspólnego. Mało kto zdawał sobie z tego sprawę. Zaskakujące informacje właśnie obiegły media, aż ciężko uwierzyć.

Kinga Duda na krótko przed finałem wyborów prezydenckich, w których jej ojciec ubiegał się o reelekcję, wróciła do rodzimego kraju. Swoją osobą momentalnie wywołała ogromne poruszenie w opinii publicznej, choć zdecydowanie największym echem odbiło się jej przemówienie z 12 lipca. Teraz córka prezydenta znów pojawiła się na językach wszystkich. Okazuje się, że ją i córkę Kurskiego łączy coś wspólnego.

Steffen Möller dobitna prawdaSteffen Möller był ulubieńcem widzów TVP. Wiemy, co się dzisiaj z nim dzieje, zdradził dobitną prawdęCzytaj dalej

Kinga Duda i córka Kurskiego mają wiele wspólnego

Zaledwie kilka dni przed wyborami z Wielkiej Brytanii do Polski przyleciała 25-letnia Kinga Duda. Pierworodna prezydenta kilka ostatnich miesięcy spędziła na Wyspach, gdzie odbywała staż prawniczy. Ten co prawda skończył się już w maju, ale ze względu na panującą na świecie pandemię koronawirusa i utrudnienia w podróżowaniu, szczególnie między krajami, Kindze udało się wrócić na ostatnią chwilę. Wiadomo jednak, że 25-latka zostaje już w ojczyźnie i to tu ma teraz zamiar rozwijać swoją prawniczą karierę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

PieniądzeMasz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądzeCzytaj dalej

Tymczasem jak donosi Wirtualna Polska, córka Andrzeja Dudy i córka szefa TVP z pierwszego małżeństwa, mają ze sobą naprawdę wiele wspólnego. Choć niewątpliwie to Kinga przykuwa swoją osobą największą uwagę i to o jej osiągnięciach mówią wszyscy w kraju, Zuzanna Kurska także wyjechała do Wielkiej Brytanii.

Dzisiaj grzeje:

1. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
2. Majdan przekazał nagłą wiadomość o małym Heniu. Wielu fanów rozbitych

2. Jedynym objawem było obgryzanie paznokci. 11-letni chłopiec trafił do szpitala ostatniej chwili

Latorośl Jacka Kurskiego najpierw studiowała w londyńskim King's College, później obroniła doktorat i ostatecznie zdecydowała się zostać na Wyspach, by pracować jako asystentka badawcza. Szef TVP bez dwóch zdań może być z niej dumny. Zdaje się jednak, że teraz Polacy niecierpliwie czekają na dalszy rozwój zawodowych wydarzeń z życia 25-letniej Kingi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stoch i Kubacki zabrali żony na wspólny wypad. Wiemy, co robili - piękne widoki i świetna zabawa (FOTO)
  2. Polacy spróbowali niemieckich pierogów i brakuje im słów. Obłędne nadzienie żywcem przenosi do nieba
  3. Chłopak nie żył przez 20 minut. Kiedy się ocknął, powiedział, co zobaczył "po drugiej stronie"
  4. Minister przekazał wiadomość dla wszystkich rodziców. Decyzja jest ostateczna
  5. Niewiarygodne. Wyciekło nieznane zdjęcie Agaty Dudy z młodości, jedna rzecz odbiera mowę
  6. Tragiczne wieści obiegły Polskę. Niestety, nie żyje Mikołaj Kubica

MężczyznaJego zdjęcie sprzed kilkudziesięciu lat robi furorę. Dzisiaj jest jedną z najważniejszych osób w PolsceCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News