Kinga Duda przyłapana przez media, zrobiono jej zdjęcia i opublikowano. Szaleństwo

Kinga Duda przyłapana przez media, zrobiono jej zdjęcia i opublikowano. Szaleństwo Źródło: YouTube Onet News

Kinga Duda niedawno wróciła z Londynu, gdzie odbywała staż zawodowy. Tygodnie spędzone z dala od rodziców dały się we znaki córce prezydenta i skłoniły ją do powrotu do Polski. Kiedy Andrzej Duda postanowił wypocząć po kampanii wyborczej, Kinga bez wahania zdecydowała się mu towarzyszyć. Dziewczyna została przyłapana przez media.

Kinga Duda postrzegana jest jako osoba bardzo ambitna i skoncentrowana na karierze zawodowej. Córka prezydenta ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim. Choć dziewczyna ma zaledwie 25 lat, osiągnęła już pierwsze sukcesy w branży. Kilka miesięcy temu podjęła pracę w renomowanej warszawskiej kancelarii, którą porzuciła na rzecz stażu w Londynie. Ostatnie tygodnie spędziła więc poza granicami Polski. Jej powrót wiązał się z wyborami prezydenckimi, w których brał udział Andrzej Duda. Od kiedy młoda kobieta zabrała głos podczas wiecu wyborczego, stała się obiektem zainteresowania mediów. Wiele osób zastanawia się nad tym, jaka Kinga Duda jest prywatnie. To, jak spędza wakacje, rzuciło światło na tę tajemniczą kwestię.

Kinga Duda relaksuje się w towarzystwie ojca

Przed kilkoma dniami media obiegły informacje, że Andrzej Duda, zaraz po uroczystościach celebrujących 610. rocznicę bitwy pod Grunwaldem, zamierza wybrać się na urlop. Dni spędzone nad Morzem Bałtyckim miały być czasem relaksu i wytchnienia po wyczerpującej kampanii prezydenckiej. Tuż po wydarzeniu, wraz z kolumną samochodów SOP, Andrzej Duda i jego żona wyjechali do Juraty. Para prezydencka spędza tam urlop każdego roku, od pięciu lat. W zeszłym roku towarzyszyła im Beata Szydło i jej małżonek. Dotąd tajemnicą było, kto spędzi z nimi czas w te wakacje. Okazuje się, że Dudowie postawili na wypoczynek w rodzinnym gronie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kinga Duda wspólnie z rodzicami wybrała się do nadbałtyckiego ośrodka Mewa w Juracie. Otoczona lasami willa jest idealnym miejscem na wymarzony urlop. Rezydencja jest ulubionym kurortem wielu czołowych polityków. Bywali w niej między innymi Lech Kaczyński i Aleksander Kwaśniewski. Cały teren pozostaje pod ścisłą ochroną. Prezydent i jego rodzina są chronieni przez pływającą jednostkę straży granicznej. Ośrodek umożliwia bezpieczny odpoczynek, ale także możliwość pracy ze specjalnego terenowego gabinetu prezydenckiego. Rezydencja dysponuje również prywatną plażą i przystanią dla łodzi. Nic więc dziwnego, że Kinga Duda zdecydowała się na urlop w rodzinnym gronie.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie podjęto decyzję ws. zakazów w Polsce. Sporo się zmieni

2. Setki zwierząt zabitych. Woda zmieniła kolor na czerwony

Nie jest tajemnicą, że Andrzej Duda najchętniej wypoczywa nad Bałtykiem. Media niejednokrotnie przyłapały go na szaleństwach na skuterze wodnym. Jego ulubionym miejscem jest Zatoka Pucka. Okazuje się, że Kinga Duda podziela sportową pasję swojego ojca. Media przyłapały ją na wodnych szaleństwach z prezydentem. Zdjęcia, które zrobili dziennikarze, obiegły media. Wszystko wygląda na to, że młoda prawniczka świetnie bawi się w towarzystwie matki i ojca, a jej słynne wystąpienie podczas wiecu wyborczego nie wywołało rodzinnego konfliktu. Spodziewaliście się tego, że córka prezydenta lubi tego typu rozrywki?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Patogwiazda Fame MMA podbiła serca mężczyzn. Marta Linkiewicz wygląda zupełnie inaczej, odebrało nam mowę (FOTO)
  2. Okrasa ujawnił tajemnicę optymalnego ciasta na pierogi. Kluczem jest 1 krok, sprawia że nigdy się nie rozpadają
  3. Dramat rozgrywał się po cichu, za zamkniętymi drzwiami. Żona Wałęsy wszystko ujawniła
  4. Pozornie zwykła złotówka z czasów PRL jest warta fortunę. Można zarobić na niej nawet 1500 złotych
  5. Tym razem przesadzili? Opublikowano zdjęcia Moniki Jaruzelskiej bez ubrań
  6. Do skrzynek wielu Polaków trafią identyczne listy. Jeśli nie odpowiesz, mogą cię czekać nieprzyjemności

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News