Wygadali się na temat Kingi Dudy. Wiadomo, co stanie się z córką prezydenta

Wygadali się na temat Kingi Dudy. Wiadomo, co stanie się z córką prezydenta Źródło: youtube/ Telewizja Republika

Kinga Duda długo nie chciała zdradzić, jakie ma plany na przyszłość. Dziś informacje o niej wyszły na jaw, a zdradził je jeden z polityków z otocznia prezydenta. Jest już jasne, co stanie się z córką Andrzeja Dudy.

Kinga Duda bardzo dba o to, aby jej prywatność była dobrze chroniona. Młoda córka prezydenta nie pojawia się na ściankach ani na kanapach w telewizjach śniadaniowych. Próżno szukać jej w mediach społecznościowych. Dziewczyna doskonale wie, jak postępować, aby nikt nie wiedział, czym aktualnie się zajmuje. 

Kinga Duda i jej plany na przyszłość. Wygadał się polityk z otoczenia prezydenta

Ostatnie wiadomości, jakie pojawiały się w mediach na temat córki prezydenta, Andrzeja Dudy, dotyczyły rozpoczęcia pracy w jednej z warszawskich kancelarii. Minęły zaledwie trzy miesiące, a już Kinga Duda zmienia pracę. Okazuje się, że tę decyzję podjęła po tym, gdy pojawiła się przed nią wymarzona szansa. 

Polityk z otoczenia prezydenta Dudy podzielił się ostatnio informacjami na temat 25-latki. Zdradził, że Kinga Duda nie została wyrzucona z pacy, jak spekulowały media, a dostała dużo lepszą propozycję. Kinga Duda miała otrzymać ofertę pracy w firmie międzynarodowej. Jej przyjaciele już dawno przekazywali, że życiowym marzeniem córki prezydenta jest praca zagranicą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kinga Duda idzie w ślady Roberta Lewandowskiego

- Wyjazd Kingi to sytuacja podobna do tej z Robertem Lewandowskim, który gra w Bayernie. Czy należy się smucić, że nie gra w Polsce? Lepiej życzyć powodzenia i trzymać kciuki - zdradził bliski współpracownik Andrzeja Dudy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Mama włożyła najmłodsza córeczkę do piekarnika i włączyła go. Do sieci wyciekły zdjęcia
2. Dagmara poinformowała ze łzami w oczach. Rodzinny dramat gwiazdy

Przy okazji rozmowy wyszło na jaw, że Kinga Duda podpisała umowę z warszawską kancelarią tylko na trzy miesiące, bo wiedziała, że docelowo chce pracować za granica. Londyn to jedno z jej ulubionych miejsc na świecie. Kinga Duda będzie miała więc szansę tam rozwijać swoje skrzydła i wspinać się po szczeblach międzynarodowej kariery. 

Najlepsze newsy dna:  

  1. Mity o raku szyjki macicy. Wiele osób wciąż w nie wierzy
  2. 500 plus do maja 2021 roku i bez dalszego planu. Program nie przynosi efektów
  3. Minister zdrowia ujawnia kto w Polsce zachoruje na koronawirusa. Niepokojące słowa
  4. Upadł i już nigdy nie odzyskał przytomności. Tragiczna śmierć 15-letniego sportowca
  5. Wyłowili z rzeki dziwnego stwora. Wszyscy zachodzą w głowę czym jest

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News