Kim jest Sandra Kubicka? Polska piękność zawróciła w głowie całemu światu

Kim jest Sandra Kubicka? Polska piękność zawróciła w głowie całemu światu Źródło: fot. Instagram

Kim jest Sandra Kubicka? Mało kto zdaje sobie w Polsce sprawę, że pochodząca z Łodzi 23-letnia modelka rozsławia nasz kraj na cały świat!

Kim jest Sandra Kubicka? Jej nazwisko przebija się owszem w sferze show-biznesu, ale nie na pierwszym planie. W kontekście kariery w modelingu większość z nas wymieniłaby z pewnością Joannę Krupę, modelkę znaną głównie z roli jurorki w "Top Model".

Kim jest Sandra Kubicka?

Okazuje się, że modelka młodej generacji depcze po piętach Krupie. Jakby tego było mało - Kubicka działa na co dzień w Stanach Zjednoczonych. Choć ma dopiero 23 lata może pochwalić się nie lada sukcesami na rynku o nieporównywalnie większej konkurencji. Ma już za sobą współpracę z takimi markami jak "Cosmopolitan", "Fashion Magazine", "Maxim" czy "Glamour". Przedostatni z magazynów uznał Kubicką jako jedną ze 100 "najseksowniejszych" nazwisk Ameryki. Uroda Kubickiej została też doceniona przez amerykańskiego Playboya, w którym zapozowała w 2017 roku. Jej sesje opublikował też magazyn Treats! W tej ostatniej była drugą Polką, po wspomnianej Joannie Krupie. Takich osiągnięć, zwłaszcza w tym wieku, ma niewiele naszych rodaczek. Uznanie zza oceanu znalazło swoje przebicie - Kubicka gościła na kanapie króla TVN-u, czyli Kuby Wojewódzkiego.

Jak zaczynała Sandra Kubicka?

O karierze w modelingu Kubicka zadecydowała już jako młoda nastolatka, choć nie obyło się bez... kontrowersji. Jako 13-latka odmówiła udziału w konkurencji na zasadach ustalonych przez jury castingu. Jak wskazuje Viva.pl została zdyskwalifikowana, ale po kilku tygodniach zadzwonił do niej człowiek z prestiżowej agencji Next Model Management. Upór, chęć pozostania w zgodzie z sobą zaprocentowały. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: W USA mieszka od 2008 roku. Do Polski przyjeżdża głównie w wakacje.

Kubicka prywatnie

Przez kilka lat Polka była związana z francuskim DJ-em Cendricem Gervaisem. Para zaręczyła się przed rokiem, ale w tym roku rozstała się w atmosferze skandalu. Na jaw wyszły bowiem skłonności partnera Polki do zdrad ze swoimi fankami, tzw. groupies. Modelka nie rozpaczała długo - na zdjęciach z grudnia widzimy ją w jednoznacznych objęciach z brazylijskimi modelem Amadeo Leandro.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazdor Top Model w żałobie. Pożegnał bardzo ważną w swoim życiu osobę
  2. Gwiazdor Top Model w popłochu próbuje usunąć to zdjęcie z sieci! To rozbija jego karierę
  3. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  4. Skandal nocą! Krupa ujawnia szokującą prawdę o najsłynniejszych celebrytach
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News