Koszmarny wypadek wstrząsnął lokalną społecznością. Straszna śmierć

Koszmarny wypadek wstrząsnął lokalną społecznością. Straszna śmierć Źródło: pixabay.com

Kierowca BMW na niemieckich rejestracjach doprowadził do prawdziwej tragedii. Auto, którym kierował mężczyzna, staranowało kilka kolejnych samochodów, aż w końcu uderzyło we Fiata seicento. To właśnie w tym samochodzie włoskiej produkcji doszło do największej tragedii.

Kierowca BMW zapamięta ten dzień na pewno do końca życia. Około godziny 14:00 na pasie autostrady A4 między Wrocławiem a Legnicą przy zjeździe na obwodnicę doszło do tragicznego wydarzenia. Lokalna społeczność jest zdruzgotana.

Kierujący BMW na niemieckich rejestracjach mężczyzna nagle wjechał w kilka samochodów, by w końcu wbić się we Fiata seicento. Potrącone auto momentalnie stanęło w płomieniach.

Kierowca BMW nie zapomni tego już nigdy

W sumie w kolizji na A4 udział brało pięć osób. Ciężej poszkodowanymi są kierowca BMW oraz kierujący seicento. Niestety, pasażer jadący Fiatem nie przeżył. Jego śmierć była straszliwa.

Kiedy BMW uderzyło w seicento, samochód stanął w płomieniach. Siedzący za kierownicą Fiata mężczyzna zdołał z niego się wydostać z pomocą świadków zdarzenia, choć ma ciężkie poparzenia. Niestety, pasażer nie miał już tyle szczęścia. Ogarnięte płomieniami auto stało się śmiertelną pułapką, w której spłonął żywcem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Długi korek na A4

Wypadek spowodował, że na autostradzie w kierunku Katowic powstał kilkukilometrowy korek. Jak dowiedzieliśmy się z mediów lokalnych, kierowcy musieli się uzbroić w cierpliwość, ponieważ skutki wypadku były bardzo poważne.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Kim jest przyrodnia siostra Dody? Ta historią żyła cała Polska! Co teraz robi?
  2. Spektakularna metamorfoza Anny Muchy. Zobaczcie, jak zmieniła się popularna aktorka
  3. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy
  4. Legendarny kosmetyk przeceniony niemal o połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News