Koszmarny dzień. Kierowca autobusu szkolnego miał zawał, wiózł dzieci w ramach wycieczki szkolnej

Koszmarny dzień. Kierowca autobusu szkolnego miał zawał, wiózł dzieci w ramach wycieczki szkolnej Źródło: Pixabay.com/1662222

Kierowca autobusu szkolnego wiózł uczniów na wycieczkę. Podczas trasy, doszło do okropnego zdarzenia - mężczyzna dostał zawału. Skutki wypadku są fatalne.

Kierowca autobusu musi być bardzo odpowiedzialny. Codziennie kierowcy przewożą tysiące osób, często kobiet w ciąży i dzieci. Nawet chwilowy brak uwagi może mieć fatalne konsekwencje w takim przypadku, bowiem narażone jest życie wielu osób. Nikt jednak nie spodziewa się, że właśnie za kierownicą da o sobie znać okropna choroba. 

Okropny wypadek. Kierowca dostał zawału za kierownicą, są ofiary

Do zdarzenia doszło przy ulicy 1 Maja w Rudzie Śląskiej. Dzieci jednej ze szkół miały pojechać na dwudniową wycieczkę w Bieszczady. Dzieci były bardzo podekscytowane, nic nie zapowiadało tragedii. Do autokaru wsiadło 37 osób, w tym także opiekunowie.

Jakiś czas po rozpoczęciu trasy stało się coś nieoczekiwanego. Kierowca dostał zawału, w wyniku czego stracił przytomność. Pojazd bez nadzoru zboczył z drogi i uderzył w słupki na poboczu. Nikt nie zdążył zareagować i uchronić uczestników podróży przed wypadkiem.

W wyniku wypadku ucierpiało troje dzieci. Zostały przewiezione do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierowca również trafił do placówki w Rudzie Śląskiej. Resztę dzieci zabrał drugi autokar, który kontynuował trasę. Miał dowieść nieposzkodowanych uczniów do celu. Na miejscu pojawiły się również służby, które starają się uprzątnąć skutki zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To straszny dzień dla uczniów. Dzisiaj aż dwie tragedie dotknęły dzieci

Jak na razie służby starają się usunąć autokar z jezdni, jednak nie jest to łatwe zadanie. Pojazd jest wyjątkowo źle umiejscowiony - przechylił się i całym ciężarem opiera się na wgniecionych słupkach.

- Strażacy ściągają na miejsce dźwig, który podniesie autobus na jezdnię - powiedział Starszy aspirant Arkadiusz Ciozak.

Okropne doniesienia z Rudy Śląskiej to niejedyny dramat uczniów. Dziś także w warszawskim Wawrze uczniowie szkoły podstawowej imienia Króla Maciusia przeżyli chwili grozy, gdy jeden z nich został zaatakowany nożem. Dziecko zmarło, a szkoła stara się ustalić przyczyny dramatycznego ataku.

Wszyscy mają nadzieję, że już nic podobnego nie wydarzy się w żadnej ze szkół. Rodzice poszkodowanych mają nadzieję, że ich pociechom uda się szybko wrócić do zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Szpak zakochany! Gwiazdor pierwszy raz: „To był właśnie ten strzał!”
  2. Edyta Górniak ścięła włosy! Wygląda jak 20 lat temu, na początku kariery
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News