Samochód zmiażdżony przez pociąg na przejeździe. Na miejscu zginęły trzy osoby, druzgocące doniesienia z zagranicy

Samochód zmiażdżony przez pociąg na przejeździe. Na miejscu zginęły trzy osoby, druzgocące doniesienia z zagranicy Źródło: twitter.com/Art Dalvik

Kierowca samochodu osobowego nie zauważył przejazdu kolejowego. Potężny pociąg, który przejeżdżał w tym samym czasie, nie zdążył wyhamować i wprost zmiażdżył mniejszy od siebie pojazd. Tą tragedią żyją całe Stany Zjednoczone.

Kierowca samochodu osobowego zginął w wyjątkowo przerażających okolicznościach. Na drodze w Indiantown na Florydzie doszło do przerażającego wypadku drogowego, w trakcie którego pociąg doszczętnie zmiażdżył przejeżdżający samochód osobowy. Ten przypadek powinien być przestrogą dla każdego kierującego, aby uważał zwłaszcza przy przejazdach kolejowych.

Kierowca nie zauważył przejazdu kolejowego. Skończyło się to tragedią

Osoba prowadząca mały samochód osobowy z trzema pasażerami nie miała wprost szans z pociągiem, który z dużą prędkością przemierzał Indiantown. Pociąg przewozowej firmy Amtrak wprost zmiażdżył samochód, który wjechał na niestrzeżony przejazd. Kiedy karetka pogotowia przyjechała na miejsce tej tragedii drogowej medycy stwierdzili, że osoby w pojeździe osobowym zginęły tuż po zderzeniu i nie miały szans na przeżycie przez to, że części samochodu doprowadziły do ich zmiażdżenia.

- Samochód osobowy uderzył w pociąg pasażerski przewoźnika Amtrak na przejeździe kolejowym w Indiantown, na Florydzie - poinformowały służby obecne na miejscu tragedii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja ustala okoliczności tragedii

Policja obecna na miejscu zdarzenia, jak też ta lokalna działająca w Indiantown, ma przed sobą dużo pracy w związku z ustaleniem przyczyn tragedii. Wiele wskazuje na to, że kierowca pojazdu po prostu nie zauważył słabo oznakowanego przekazu. Jak na razie nie ma wskazań mówiących o tym, że kierujący zniszczonym samochodem był pod wpływem środków odurzających. Policja przestrzega przed lekceważeniem znaków drogowych i prosi o zachowanie czujności w trakcie jazdy.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To się nie mieści w głowie
2. Bardzo niepokojące doniesienia po upadku Piotra Żyły. Kibice zadrżeli gdy zobaczyli jego twarz (zdjęcie)

- Nikt z 200 pasażerów pociągu jadącego z Miami do Nowego Jorku, nie odniósł obrażeń. - powiedziała w mediach Christina Leeds, rzecznika prasowa firmy przewozowej Amtrak

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało
  2. Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty
  3. Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Waloryzacja emerytur 2020. OGROMNE podwyżki, znamy już datę

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł