Nagła tragedia w polskiej miejscowości z udziałem młodego chłopaka. Nic nie zostało z maszyny

Nagła tragedia w polskiej miejscowości z udziałem młodego chłopaka. Nic nie zostało z maszyny Źródło: Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna Miłosław

Kierowca BMW zdecydował się na niezwykle ryzykowny manewr. Wyprzedzał w momencie, w którym nie powinien tego zrobić. W efekcie doszło do makabrycznego wypadku.

Młody kierowca zapłacił wysoką cenę, za przesadną brawurę. Mimo że po pasie przeciwnym jechała ciężarówka, zdecydował się na wyprzedzanie. Niestety nie zdążył, w wyniku tego rozbite zostały aż trzy samochody.

Kierowca BMW spowodował fatalny wypadek, nic nie zostało z jego auta

Do wypadku doszło w okolicach Środy Wielkopolskiej i Wrześni, w miejscowości Białe Piątkowo. Na drodze krajowej, około km 17:20 numer 15, 22-latek prowadzący srebrne BMW E46 próbował wyprzedzić Renault Megane. Z przeciwnego pasa jechała ciężarówka, ale młody chłopak sądził, że da radę. W trakcie manewru zahaczył o wyprzedzane auto.

W wyniku kolizji, BMW zahaczyło o Renault, obróciło się i uderzyło w ciężarówkę marki DAF. W wyniku zderzenia 22-latek wypadł z samochodu i to prawdopodobnie uratowało mu życie, bo z jego pojazdu zbyt wiele nie zostało. Megane wpadło do rowu, ale również cudem nikt nie zginął, są tylko ranni.

Kierowcy BMW i Renault trafili do szpitala. Jeden z nich jest w stanie ciężkim

Na miejscu wypadku działały jednostki straży pożarnej z powiatu wrzesińskiego i średzkiego. Ponadto pomagały im oddziały OSP z Białego Piątkowa, Miłosławia, Brodowa i jednostki Ratownicz-Gaśnicze z Września i Środy Wielkopolskiej. W wyniku wypadku odcinek DK 15 pomiędzy Miąskowem a Miłosławiem był zablokowany aż do wieczora. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Auto 22-latka zostało kompletnie zdewastowany, nie będzie już się nadawał do naprawy. Kierowca trafił do szpitala w Środzie Wielkopolskiej, jego stan jest ciężki. Miał o tyle szczęście, że akurat przejeżdżał tą okolicą karetka neonatologiczna z Ostrowa Wielkopolskiego.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

27-latek z Renault został zabrany po kolizji do szpitala we Wrześni. Jechało z nim dwóch pasażerów, ale według relacji służb nic poważnego im się nie stało. Skończyło się na niedużych obrażeniach i opatrunkach wykonany przez służby ratownicze na miejscu zdarzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Są nowe informacje w sprawie skoczka, który upadł podczas konkursu. Lekarze przekazali wiadomości
  3. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski
  4. U ginekologa zrobiła rzecz, której nigdy nie zapomni. Po wszystkim chciała popełnić samobójstwo
  5. Dostaniesz wielkie pieniądze, jeśli masz stary dowód osobisty. Nie wyrzucaj go pod żadnym pozorem

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News