Kamera w autobusie zarejestrowała wstrząsające sceny. Zobaczyli nagranie i odebrało im mowę, straszne

Kamera w autobusie zarejestrowała wstrząsające sceny. Zobaczyli nagranie i odebrało im mowę, straszne Źródło: Facebook / kmplock

Kierowca zignorował przepisy i mógł doprowadzić do ogromnej tragedii. Wszystko zarejestrowała kamera znajdująca się w autobusie. Jego skandaliczne zachowanie mrozi krew w żyłach.

Kierowca zachował się skandalicznie i zupełnie nie zastosował się do przepisów. Jego bezmyślne zachowanie mogło zakończyć się ogromną tragedią. Wszystko zarejestrowała kamera zamontowana w autobusie miejskim. Nagranie, które zostało opublikowane na Facebooku, przyprawia o gęsią skórkę. 

Kierowca mógł spowodować wielką tragedię, wszystko zarejestrowała kamera

Na facebookowym profilu Komunikacji Miejskiej z Płocka pojawiło się nagranie, które zarejestrowała jedna z kamer zamontowanych w miejskim autobusie. Na filmie możemy zobaczyć, jak kierujący autobusem rusza z przystanku, przejeżdża przez skrzyżowanie i zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych w celu przepuszczenia przez pasy dwóch dziewczynek. Dzieci mają na sobie rolki i czekają z prawej strony jezdni na zatrzymanie pojazdu. Dopiero po tej czynności wkraczają na jezdnię. Kiedy znajdują się w połowie przejścia, dzieje się coś, co mrozi krew w żyłach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kierowca zupełnie zignorował zasady ruchu drogowego. To nie jedyny taki przypadek

Kiedy dziewczynki znajdują się w połowie przejścia, nagle z lewej strony autobusu pojawia się pędzący pojazd. Kierowca auta zdaje się nie zauważać dzieci na przejściu i bez hamowania przecina przejście, mijając je dosłownie o włos. Nagranie przyprawia o gęsią skórkę, bo wystarczyły milimetry, by doszło do strasznej tragedii.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył
2. Dostała wylewu, kilka dni później już nie żyła. Bracia alkoholicy zrobili mu piekło, ale do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor

Komunikacja Miejska w Płocku pod opublikowanym filmem zwróciła uwagę, że takie niebezpieczne sytuacje zdarzają się na drogach coraz częściej. Apelują do wszystkich kierowców o zachowanie większej czujności w czasie prowadzenia pojazdów.

- Po obejrzeniu tego nagrania zaniemówiliśmy. Niestety nasi kierowcy coraz częściej są świadkami podobnych zdarzeń. Dlatego mamy do was prośbę, zachowajcie szczególną ostrożność przed pasami dla pieszych – proszą przedstawiciele komunikacji miejskiej w Płocku.


Facebook / kmplock

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowy podatek budzi ogromne KONTROWERSJE. Polacy masowo zaskarżają go do sądów
  2. Tadeusz Rydzyk proponuje zadośćuczynienie Matce Boskiej. Specjalny pakiet
  3. Kaloryfery Polaków już niedługo będą zimne? Ogromny problem w całym kraju
  4. Tak wygląda grób Jana Pawła II. Smutny widok dla katolików z całego świata
  5. Jackowski miał fatalną wizję dla wielu Polaków. Święta Bożego Narodzenia w tym roku będą straszne

źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News