Drastyczne kulisy śmierci kierowcy ministra sprawiedliwości. Rodzina nie miała szans się z nim pożegnać

Drastyczne kulisy śmierci kierowcy ministra sprawiedliwości. Rodzina nie miała szans się z nim pożegnać Źródło: pixabay _Alicja_

Kierowca ministra sprawiedliwości i drastyczne kulisy śmierci. Wyszło na jaw, że rodzina mężczyzny nie miała żadnych szans, by się z nim pożegnać. Jednak to nie wszystko.

Kierowca wiceministra sprawiedliwości, Marcina Romanowskiego, wstrząsnęła całą Polską. Mężczyzna odszedł w wieku 37 lat. Okazuje się, że kulisy jego śmierci są wyjątkowo przykre. 

Kierowca ministra sprawiedliwości nie żyje 

Śmierć 37-letniego Michała G. wstrząsnęła całym krajem. Kierowca ministra sprawiedliwości zmarł, będąc zarażonym koronawirusem. Wzruszające słowa na temat jego śmierci przekazała siostra zmarłego w rozmowie z tygodnikiem "Linia Otwocka". 

-  Michał zmarł w wyniku ogólnego zakażenia organizmu i niewydolność oddechowej, którą wywołał koronawirus. Jesteśmy zdruzgotani jego śmiercią. Mój brat odszedł sam. Nasza rodzina nawet nie miała szansy pożegnać się z nim. Nigdy nikomu z naszej rodziny nie przyszło nawet do głowy, że jako zdrowy i silny mężczyzna pożegna się z życiem w taki sposób, że w półtora tygodnia zabije go koronawirus - wyznała siostra zmarłego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina nie miała żadnych szans, by pożegnać się z chorym, który ostatnie tygodnie spędził sam w szpitalu. 

Kierowca pożegnany przez kolegów z ministerstwa

Kierowca związany z Ministerstwem Sprawiedliwości w ciepłych słowach jest opisywany przez swoich kolegów, którzy tak, jak rodzina nie mogą pogodzić się z jego śmiercią. 

- To jest bolesna strata. Młody, energiczny, kulturalny i obowiązkowy człowiek. Doskonale go kojarzyłem, dlatego jestem zszokowany jego śmiercią. Wszyscy w ministerstwie łączymy się w bólu z jego rodziną - wyznał Sebastian Kaleta. 

-  To był nasz najlepszy kierowca, doskonale znał nie tylko Warszawę. Żył pełnią życia, intensywnie trenował. Trudno nam w to uwierzyć - dodali koledzy z ministerstwa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy obawialiśmy się podobnych informacji. Ministerstwo zdrowia podało do publicznej wiadomości najnowsze dane
2. Nie żyje dwóch nastolatków. Byli zarażeni koronawirusem, 13-latek i 19-latek

Pogrzeb zmarłego zaplanowany został na piątek. Ze względu na sytuację, która panuje w kraju i obostrzenia wydane przez rząd, pogrzeb odbędzie się w ścisłym rodzinnym gronie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Główny Inspektorat Sanitarny radzi. Jak bezpiecznie kupować i spożywać pieczywo w czasie epidemii?
  2. Z ostatniej chwili: Jakub Błaszczykowski przejmuje Wisłę Kraków
  3. Watykański wikariusz zaraził papieża Franciszka? Jest chory, władze Stolicy Apostolskiej pełne obaw
  4. Koniec problemów z zakupami i kolejkami. Biedronka i LIDL wprowadzają nowe zasady
  5. Seniorzy nie dostaną emerytury? Zawieszenie świadczenia na czas epidemii coraz częściej proponowane
  6. Niemal wszyscy Polacy popełniają 3 wielkie błędy podczas gotowania żurku. Zapominają o bardzo ważnych rzeczach

źródło: superexpress

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News