Zawrotnej kariery, którą Thylane Blondeau zrobiła już jako 11-latka, może jej pozazdrościć niejedna modelka. Wtedy najlepsze magazyny modowe na świecie okrzyknęły ją „najpiękniejszą dziewczynką na świecie”. Dziś ma już 16 lat i niezmiennie zachwyca.

Pierwsza poważna sesja Blondeau opublikowana została w kultowym VOGUE. Miała ona wtedy 11 lat i wywołała niemały skandal pełnym makijażem oraz wyzywającymi pozami, w których widniała na zdjęciach. Mimo to świat zachwycił się jej nietypową urodą, która zwróciła uwagę nawet najbardziej wpływowych osób w świecie mody.

Dzisiaj Thylane Blondeau ma już 16 lat i chociaż nie jest już tak popularna, nie narzeka na brak zleceń oraz propozycji. Pojawia się na wszystkich największych festiwalach modowych, muzycznych, czy filmowych oraz wciąż chętnie pozuje do profesjonalnych sesji.

Modelka zdecydowanie nie przypomina już 11-latki z kontrowersyjnej sesji dla VOGUE. Stała się bowiem naprawdę piękną nastolatką, która wciąż przyciąga wzrok i zachwyca zarówno czytelników największych modowych magazynów, jak i ich twórców.

Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram
Fot. Instagram

ZOBACZ TAKŻE

...

Zobacz również