Kiedy M jak miłośc po wakacjach 2019. Uwielbiany serial powraca

Kiedy M jak miłośc po wakacjach 2019. Uwielbiany serial powraca Źródło: Facebook.com/pg/mjakmilosc

Kiedy M jak miłość po wakacjach 2019? Im bliżej końca obecnej serii odcinków, tym częściej to pytanie zadają sobie fani. Będą musieli trochę poczekać, lecz ich cierpliwość zostanie nagrodzona.

Kiedy M jak miłość po wakacjach 2019? TVP oczywiście nie rozczaruje fanów i flagowy serial telewizyjnej "Dwójki" powróci po tradycyjnej wakacyjnej przerwie. Fani będą jednak zmuszeni pożegnać swoich ulubionych bohaterów na blisko trzy miesiące. 

Kiedy M jak miłość po wakacjach 2019? 

Zbliża się ostatni odcinek bieżącej serii "M jak Miłość". Zostanie on wyemitowany 4 czerwca 2019, oczywiście w TVP 2. Później, jak co rok, nastąpi wakacyjna przerwa. Fanów czeka kilkumiesięczna rozłąka z serialem, zdążą za nim zatęsknić, nim wróci do jesiennej ramówki "Dwójki".  O sam powrót nie ma jednak co się martwić. Serial na pewno powróci, zapewne jak co roku pod koniec sierpnia lub na początku września.

"M jak Miłość" jest jednym z najulubieńszych seriali publiczności. Emitowany jest już od 19 lat, od premiery w listopadzie 2000 roku przyciąga przed ekrany kolejne rzesze telewidzów. Stał się trampoliną do aktorskiej kariery m.in. dla braci Rafała i Marcina Mroczków. Ogólnopolską sławę zyskała Anna Mucha, a odgrywana przez Małgorzatę Kożuchowską rola Hanny Mostowiak stała się w pewnych kręgach niemal kultowa.

M jak Miłość - kiedy oglądać?

Obecnie trwająca seria pokazywana jest na TVP 2, w każdy wtorek o 20:55. Dziś "Dwójka" wyemituje odcinek 1443. Czego mogą spodziewać się fani? Według opisu TVP Paweł będzie miał problemy z Basią, Piotrek i Kinga zatrudnią nianię do opieki nad dziećmi, a tymczasem w bistro wybuchnie awantura między Julką, Agą i Otarem. Bezpośrednio po zakończeniu odcinka widzowie będą mieli okazję obejrzeć dodatkowy materiał zza kulis - krótki reportaż z planu. 

Dla niecierpliwych istnieje dodatkowa możliwość obejrzenia odcinka przed telewizyjną emisją. Wszystkie odcinki "M jak Miłość" dostępne są na vod.tvp.pl, serwisie video on demand (wideo na życzenie) należącym do Telewizji Polskiej. Aby obejrzeć odcinek przed premierą, należy wykupić dostęp do serwisu. Reszta odcinków jest zaś dostępne za darmo, jedynym warunkiem jest obejrzenie wyświetlanych podczas seansu reklam. 

Odświeżenie starych odcinków "M jak Miłość"? Przypomnienie ulubionych momentów? Brzmi jak dobry plan, by umilić czas podczas trzymiesięcznego oczekiwania na powrót kultowego serialu.

Źródło: Super Express, TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News