Kiedy Blowek ma urodziny? Możesz złożyć mu życzenia

Kiedy Blowek ma urodziny? Możesz złożyć mu życzenia Źródło: Youtube

Kiedy Blowek ma urodziny? Polski youtuber ma całą masę fanów i wszyscy chcieliby mu złożyć życzenia. Zdradzamy, na kiedy trzeba kupować prezenty.

Kiedy Blowek ma urodziny? Polskiego youtubera obserwują miliony użytkowników. Każdy z nich chciałby zrobić przyjemność swojemu idolowi i złożyć mu życzenia urodzinowe. Blowek, a właściwie Karol Gązwa, urodził się w 1996 roku w Międzyrzeczy i jest jednym z najpopularniejszych osobowości internetowych wśród młodego pokolenia. Swoją działalność zaczął od kręcenia filmików dotyczących szeroko pojętej kultury gamingowej. Głównym zagadnieniem, którym się zajmował była gra Minecraft. Później zdecydował się na rozszerzenie kręgu zainteresowań i na zmianę profilu swojego kanału. Aby trafić do szerszego grona odbiorców zaczął nagrywać vlogi, a także filmiki o tematyce lifestyle'owej i technologicznej.

Kiedy Blowek ma urodziny? Możesz złożyć mu życzenia

Kiedy Blowek ma urodziny? Jeżeli ktoś chce złożyć Blowkowi życzenia, powinien to zrobić 17 grudnia. Zostało więc jeszcze dużo czasu do namysłu nad kreatywnym sposobem wyrażenia swojej sympatii do youtubera. Blowek za każdym razem podkreśla to, że fani są dla niego bardzo ważni i zapewnia, że to oni motywują go do działania. Kręci swoje filmy właśnie dla ludzi, którzy go śledzą w mediach społecznościowych. A tych osób jest naprawdę wiele. Blowkowi udało się już zebrać ponad czteromilionową grupę subskrybentów w serwie Youtube, a także 1,3 milionów obserwujących na Instagramie. Żeby przybliżyć skalę jego popularności, warto zwrócić uwagę na to, że udało mu się prześcignąć SA Wardęgę. Chłopak skończy w tym roku dopiero 23 lata, a już udało mu się osiągnąć tak gigantyczny sukces. Jest częstym gościem programów telewizyjnych. Pojawił się już w Dzień Dobry TVN i w Pytaniu na Śniadanie. 

Wszyscy najwierniejsi fani powinni zastanowić się nad tym czego chcieliby życzyć swojemu idolowi. Blowek na pewno doceni najbardziej ciekawe formy wyrażania sympatii i oddania. Być może ktoś wpadnie na pomysł jakiegoś interesującego prezentu dla niego w ramach urodzin i jednocześnie podziękowania za jego działalność. Tak czy inaczej, zostało jeszcze trochę czasu na obmyślanie strategii.

Źródło: Wikipedia/Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News