Kiedy 6 sezon The 100? Premiera wzbudziła ogromne emocje

Kiedy 6 sezon The 100? Premiera wzbudziła ogromne emocje Źródło: instagram.com/cw_the100/

Kiedy The 100 sezon 6 pojawi się w telewizji? Data premiery nowej serii serialu science-fiction dla młodzieży została podana na początku roku, wszyscy fani ze zniecierpliwieniem czekali na ten dzień i oto jest, premiera pierwszego epizodu już za nami. Czy na popularniej platformie są dostępne już wszystkie odcinki The 100?

Kiedy The 100 sezon 6 w telewizji i na Netflixie?

Kiedy The 100 sezon 6? Stacja produkująca serial w pierwszych dniach stycznia podała oficjalną datę premiery nowego sezonu produkcji dla młodzieży, która zdobyła uznanie i popularność również wśród starszej widowni. 

Stacja CW podała, że premiera 1. epizodu zaplanowana jest na 30 kwietnia, dokładnie o godzinie 21:00 czasu amerykańskiego. W Polsce będzie można go obejrzeć dopiero tydzień później, w okolicach 7 maja. Teraz już wiemy, że odcinek pojawił się już na portalu, który udostępnia wideo na żądanie, Netflix.

Serial opowiada historię próby przetrwania stu młodych przestępców, którzy zostają ponownie zesłani na Ziemię, prawie sto lat po tym, jak wybuch nuklearny niszczy wszelką cywilizację. W 6. sezonie nastolatkowie ponownie muszą uciekać z ojczystej planety i szukać nowego miejsca do życia, jednak ze snu hibernacyjnego budzą się po 125 latach, a nie tak jak zakładali po dziesięciu. Co czeka ich na innych planetach? Czy tam również czyha niebezpieczeństwo?

Kiedy pojawi się kolejny odcinek? Data

Odcinki poprzednich sezonów miały po trzynaście lub szesnaście epizodów, możemy więc przypuszczać, że podobnie będzie w tym przypadku, twórcy nie podaje jednak żadnej oficjalnej informacji na ten temat.

Aktualnie podane są jedynie tytuły dwóch pierwszych epizodów:

  • 1 odcinek - Sanctum,
  • 2 odcinek - Ren Sun Rising.

Kolejne odcinki będą pojawiały się regularnie w środy. Najnowsze produkcje oraz te trochę starsze będzie można obejrzeć na Netflixie. Twórca The 100 wyznał w jednym z wywiadów, że koniec 5. sezonu specjalnie był przez niego tak wymyślony, ponieważ nie wiedział, czy powstanie kolejna część serialu.

 - Umieszczając napis "Koniec Księgi 1" na samym końcu odcinka, chciałem przez to powiedzieć: "To koniec książki o tej przygodzie". Ziemia przepadła, a postacie, które znamy, podróżują do całkiem nowego świata. Kiedy rozmyślałem nad tym, jaki będzie finał, nie wiedziałem, czy będzie to finał serialu, czy finał sezonu, co jak wiadomo, zdarza się często, więc musiałem zakończyć to w taki sposób, aby posłużyło jako jedno i drugie. Wylądowałem na tym, że stworzę nowy świat, co miało być łatwym punktem startowym dla całkowicie nowej przygody. Finał musiał również skupić się na tym tematycznie, a podróż bohaterów miała być satysfakcjonująca oraz emocjonalna. Wiedziałem, że to będzie właśnie takie - wyznaje twórca.

The 100 sezon 6 - zwiastun zachwyca

Czego możemy dowiedzieć się ze zwiastuna najnowszego sezonu The 100? Clarke, Bellamy i ich wszyscy towarzysze uciekają na pokładzie statku kosmicznego po tym, jak Ziemia ponownie ulega nuklearnemu skażeniu. Nastolatkowie postanawiają, że najlepiej, jeśli zapadną w dziesięcioletni sen i obudzą się, kiedy planeta będzie nadawać się do zamieszkania. 

Budzą się jednak dopiero po 125 latach i trafiają na dziwną planetę, tam będą musieli zmierzyć się z jej przywódcą i znowu będą walczyć o przetrwanie.

 

  1. Netflix przejmuje kultowy serial FOX-a. Czy zrobi go lepiej?
  2. Nowy sezon serialu Lucyfer. Wraca dzięki Netflix
  3. Co nas czeka w nowym sezonie The 100? Będzie się działo
  4. The 100 wraca do Netflix. Fani nie mogą się doczekać 6. sezonu
  5. Jak się skończy Gra o Tron? Teorie fanowskie są niesamowite
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News