Jutro w KFC ludzie się pozabijają! Pierwsza tak oszałamiająca promocja w historii fast foodu

Jutro w KFC ludzie się pozabijają! Pierwsza tak oszałamiająca promocja w historii fast foodu Źródło: youtube.cm/StreetFights

KFC od dłuższego czasu stara się godnie walczyć o miano najpopularniejszej sieci restauracji fastfoodowych w naszym kraju. Tak się złożyło, że jutro zamierza wyprowadzić bardzo poważny cios w tej batalii. Po takiej akcji konkurencja może mieć trudności z pozbieraniem się.

KFC zdecydowanie zaskoczyło wszystkich ogłaszając tak dużą promocję po czarnym piątku, a w większości czarnym weekendzie, który docelowo kojarzony jest z najpoważniejszymi przecenami. Chociaż mówić w tym wypadku o przecenie, to tak jak nie powiedzieć nic. Znana sieć restauracji zamierza bowiem jutro rozdawać jedzenie za darmo.

KFC rozdaje darmowe kubełki

Może się to wydawać zbyt dobre, aby było prawdziwe, ale fakty są takie, że jutro będzie można najeść się w każdej restauracji, nad którą czuwa pułkownik Sanders. Wszystko powiązane jest z bardzo ważną okazją, jaką stanowi otwarcie 250 placówki KFC w naszym kraju. - 250 darmowych kubełków KFC, w 250 restauracjach w Polsce! Niemożliwe? A jednak! Popularna sieć restauracji ogłosiła otwarcie dwieście pięćdziesiątej restauracji KFC w Polsce i startuje z największą w historii firmy akcją promocyjną na polskim rynku - można przeczytać w oficjalnym komunikacie sieci. Każdy, kto uda się do restauracji będzie mógł odebrać porcję kurczaka po wypowiedzeniu specjalnego hasła. - Najbliższą środę fani KFC zapamiętają na długo. Miłośnicy soczystych kawałków kurczaka w sekretnej panierce Colonela Sandersa właśnie tego dnia będą świętować otwarcie kolejnej restauracji w Polsce i na hasło „Prawdziwy kurczak, prawdziwy smak” będą mogli odebrać darmowy kubełek KFC. Akcja rozpocznie się o godzinie 10.00 we wszystkich restauracjach KFC w całej Polsce. W każdej z nich na Gości czekać będzie po 250 promocyjnych kubełków. Łącznie do zgarnięcia jest ich aż 62 500! - tak marka tłumaczy swoją promocję. Taka wizyta w jednym z lokali KFC możne w takim razie oznaczać oszczędność co najmniej trzydziestu złotych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak podkreślono w komunikacie prasowym, promocja rozpocznie się o godzinie 10:00 i będzie trwała w każdym lokalu, aż do wyczerpania puli darmowych kubełków. Wydaje się, że jeśli ktoś zamierza udać się do KFC w porze obiadowej z nadzieją, że i jego łupem padnie darmowe jedzenia, to będzie musiał obejść się smakiem. Tak wielka i zdecydowana akcja zapewne nie przejdzie bez echa. Konsumenci mogą wyjść na tym bardzo korzystnie w momencie, kiedy promocja będzie goniła promocję, także warto w kolejnych dniach obserwować również poczynania największych konkurentów.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Biedronka robi z Twojego dziecka bandytę. Absurdalnie śmieszne oskarżenia 
  2. Zabiorą 500 plus i dadzą rodzicom coś innego? Kontrowersyjny pomysł 
  3. Zima uderzy w Polskę mocniej niż myślisz! Służby wydały specjalne ostrzeżenie 
  4. Ile zarabia Agnieszka Chylińska? Zarobki gwiazdy to kosmos
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News