kevin
screen kevin sam w domu
Karol Zaborowski - 9 Grudnia 2018

Kevin sam w domu w tym roku nie pojawi się w tv? Polsat podjął decyzję

Polsat przez wiele lat na swojej antenie prezentował film "Kevin sam w domu". Teraz władze stacji podjęły decyzję w sprawie tegorocznych świąt.

Polsat przez lata był dla Polaków strażnikiem świątecznego klimatu, a wszystko za sprawą filmu, który wszystkim jednoznacznie kojarzy się ze świętami. Od wielu lat co roku film ten puszczany jest w telewizji w wigilię Bożego Narodzenia. Przez to wiele osób wprost nie wyobraża sobie świąt bez Kevina. Kilka lat temu wyszło na jaw, że film nie zostanie puszczony w telewizji, co wywołało masę sprzeciwu ze strony widzów. W internecie powstały specjalne grupy oraz petycje, które miały za cel wymuszenie powrotu tego filmu.

Polsat: "Kevin sam w domu" będzie puszczony na święta?

Fani tej produkcji co roku zastanawiają się, czy ich ukochany film z dzieciństwa zostanie wyemitowany, tak jak nakazuje tradycja. Ludzie obawiają się, że Kevin ponownie zniknie bez żadnej wcześniejszej informacji. W takim wypadku bez wątpienia ponownie pojawiłaby się prawdziwa fala hejtu wymierzona w stronę Polsatu. Jednak mimo wszystko z roku na rok coraz mniej osób ogląda ten film, ale i tak wszyscy domagają się jego emisji. Niektórzy nawet zdolni są do stwierdzeń, że jest to raczej kiepski film, który obrósł tak wielkim kultem tylko i wyłącznie dzięki przypadkowi. Jednak nie wiedzą oni, że "Kevin sam w domu" jest produkcją, która zgarnęła wiele nagród filmowych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
SławomirSławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!Czytaj dalej
Na szczęście wszystkich fanów Kevina, którego zagrał Macaulay Culkin władze Polsatu podjęły decyzję, że w tym roku film zostanie wyemitowany. Będzie miało to miejsce równo o godzinie 20:00. Wydaje się do idealną porą, ponieważ o tej godzinie w większości domów kolacja wigilijna się już zakończyła, a domownicy powrócili do swoich pokoi. - Czy w tym roku Święta się odbędą? Tak, odbędą. Będzie "Kevin sam w domu" - powiedział Zygmunt Solorz. Nie da się ukryć, że dla wielu osób świąteczny klimat nie jest pełny, jeżeli na ekranie telewizora, nie widać kultowego już filmu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Lewandowscy ZELEKTRYZOWALI internautów! Poszło o potencjalne rodzeństwo Klary
  2. Dawid Kwiatkowski przeżył horror. Musiał walczyć o życie swojej mamy
  3. Wszyscy oniemieli. Justyna Żyła zrobi to znowu
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Znaki zodiaku, które są prawdziwymi BESTIAMI w łóżku
TVPTVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News