Ujawnili długo skrywane sekrety "Kevina samego w domu". Na planie codziennie drżeli o ich życie, prawda na zawsze zmieni sposób, w jaki oglądacie film

Ujawnili długo skrywane sekrety "Kevina samego w domu". Na planie codziennie drżeli o ich życie, prawda na zawsze zmieni sposób, w jaki oglądacie film Źródło: screen netflix

"Kevin sam w domu" stał się klasykiem, po który sięgamy przy okazji Świąt Bożego Narodzenia. Chociaż wiele osób ogląda go każdego roku, to jednak niewiele z nich zdaje sobie sprawę z tego, że producenci ukryli wiele sekretów, które właśnie ujrzały światło dzienne.

"Kevin sam w domu" bawi widzów na całym świecie. Chociaż od premiery minęło już ponad dwadzieścia lat, to nikt w Polsce nie wyobraża sobie świątecznego okresu bez tego filmu. Kultowa produkcja sprawia, że dzieci nie mogą powstrzymać śmiechu, a dorośli bawią się na nim wyśmienicie. 

Film "Kevin sam w domu" obdarty z sekretów

Ostatnio Netfix zaproponował swoim użytkownikom powrót do przeszłości i cofnięcie się do tworzenia kultowych produkcji. Seria "Filmy naszej młodości" obdziera z sekretów filmy takie, jak "Dirty Dancing" czy właśnie "Kevin sam w domu". 

Producenci serii pokazują swoim widzom, jak powstawały filmy i zdradzają wiele ich sekretów. Aktorzy, którzy brali udział w tworzeniu tych filmów, nie zostali pominięci, a ich występy też można zobaczyć po latach od dnia premiery. 

"Kevin sam w domu" również trafił na warsztat, a widzowie mogli jeszcze raz przeżyć niezapomniane perypetie małego Kevina. Jakie sekrety skrywa produkcja?

"Kevin sam w domu" nie ma już nic do ukrycia

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sekrety filmu "Kevin sam w domu" dotyczą tej części filmu w której wzdrygamy się z bólu. Wszystkie sceny, które związane są z walką z włamywaczami, przyprawiają o zawrót głowy. Rozsypane klocki Lego, po których chodzili włamywacze sprawiają, że wyobrażamy sobie ich ból.

Okazuje się, że najcięższą prace ze wszystkich na planie, wykonywali kaskaderzy. To oni każdego dnia byli uderzani kijami i prętami, cała produkcja drżała ze strachu o ich życie. Film "Kevin sam w domu" nie zawiera żadnych elementów, które zostały zaprojektowane komputerowo, nie ma żadnych efektów specjalnych. Każdy upadek, potknięcie i uderzenie było odegrane przez prawdziwe osoby, które dzięki scenariuszowi przepełnionemu przemocą, każdego dnia cierpieli katusze. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy wszyscy świętowali Nowy Rok, nikt nie miał pojęcia o tragedii. Nie żyje 21-letnia artystka
2. Smutne wiadomości. Dariusz Sawicki przegrał walkę z nowotworem

Cała produkcja wstrzymywała oddech, kiedy kaskaderzy upadali. Dla ich bezpieczeństwa sceny były kręcone tylko raz, żadnych powtórzeń. Wiedząc, że dublerzy musieli wykonać kawał ciężkiej pracy, zupełnie inaczej wygląda odbiór filmu "Kevin sam w domu". 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Ujawniono nowe fakty ws. 19-latka, który zabił małego braciszka. Chodzi o nieżyjącego ojca, włos się jeży na głowie
  4. Maryla Rodowicz wyznała najbardziej intymny szczegół z życia Violetty Villas. Porażające
  5. Haniebny atak na Zenka Martyniuka po noworocznej imprezie. Król disco polo nie wytrzymał

źródło: netflix

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News