Ludzie chcieli tylko zjeść kebaba. Panika we Władysławowie, wszystko płonie

Ludzie chcieli tylko zjeść kebaba. Panika we Władysławowie, wszystko płonie

Kebab to w ostatnich latach jedno z najbardziej popularnych dań do zjedzenia na mieście. Potrawa ta, mimo że pochodzi z Turcji, robi prawdziwą furorę także w Polsce. Klienci we Władysławowie przeżyli jednak prawdziwe chwile grozy, udając się do knajpy po jedzenie. Pojawił się ogień, nagle zaczęło płonąć wszystko.

Kebab we Władysławowie to jedna z najbardziej popularnych knajp nad polskim morzem. Zlokalizowany jest na deptaku przy ulicy Sportowej, gdzie zarówno w ciągu dnia, jak i późnym wieczorem znajduje się cała masa turystów. Dosłownie przed chwilą RMF FM poinformowało o pożarze w słynnej knajpie z turecką potrawą. Płomienie są naprawdę groźne - jedna osoba została ciężko ranna, natychmiast zabrał ją śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kolejne 3 osoby mają lekkie obrażenia.

Pożar we Władysławowie! Płonie najpopularniejszy kebab w mieście

Do tej pory nie wiadomo, jaka była przyczyna pożaru. Szczęśliwie wyniesione zostały z lokalu butle z gazem. Wciąż jednak nie ma pewności, czy nie dojdzie do wybuchu. Strażacy wyznaczyli 50-metrową strefę zagrożenia. Pilnują, by żaden turysta ani mieszkaniec nie próbował się zbliżyć do płonącego lokalu. Kebab, który bardzo mocno przyjął się w polskiej kulturze, to tak naprawdę turecki döner kebap. Nazwa kebab obejmuje ponad 20 odmian tureckiej potrawy, podczas gdy w Polsce szczególną uwagą objęta została jedna.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przepotężne trzęsienie ziemi! Budynki walą się na ludzi
  2. Komputer obliczył datę końca świata. Zostało niewiele czasu
  3. Polacy się wściekną. Idą ogromne zmiany w dowodach osobistych
  4. Płonęło schronisko dla zwierząt. Policjanci zrobili niezwykłą rzecz
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News