Ludzie chcieli tylko zjeść kebaba. Panika we Władysławowie, wszystko płonie

Ludzie chcieli tylko zjeść kebaba. Panika we Władysławowie, wszystko płonie

Kebab to w ostatnich latach jedno z najbardziej popularnych dań do zjedzenia na mieście. Potrawa ta, mimo że pochodzi z Turcji, robi prawdziwą furorę także w Polsce. Klienci we Władysławowie przeżyli jednak prawdziwe chwile grozy, udając się do knajpy po jedzenie. Pojawił się ogień, nagle zaczęło płonąć wszystko.

Kebab we Władysławowie to jedna z najbardziej popularnych knajp nad polskim morzem. Zlokalizowany jest na deptaku przy ulicy Sportowej, gdzie zarówno w ciągu dnia, jak i późnym wieczorem znajduje się cała masa turystów. Dosłownie przed chwilą RMF FM poinformowało o pożarze w słynnej knajpie z turecką potrawą. Płomienie są naprawdę groźne - jedna osoba została ciężko ranna, natychmiast zabrał ją śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Kolejne 3 osoby mają lekkie obrażenia.

Pożar we Władysławowie! Płonie najpopularniejszy kebab w mieście

Do tej pory nie wiadomo, jaka była przyczyna pożaru. Szczęśliwie wyniesione zostały z lokalu butle z gazem. Wciąż jednak nie ma pewności, czy nie dojdzie do wybuchu. Strażacy wyznaczyli 50-metrową strefę zagrożenia. Pilnują, by żaden turysta ani mieszkaniec nie próbował się zbliżyć do płonącego lokalu. Kebab, który bardzo mocno przyjął się w polskiej kulturze, to tak naprawdę turecki döner kebap. Nazwa kebab obejmuje ponad 20 odmian tureckiej potrawy, podczas gdy w Polsce szczególną uwagą objęta została jedna.Peugeot 308 Sprawdź!

  1. Przepotężne trzęsienie ziemi! Budynki walą się na ludzi
  2. Komputer obliczył datę końca świata. Zostało niewiele czasu
  3. Polacy się wściekną. Idą ogromne zmiany w dowodach osobistych
  4. Płonęło schronisko dla zwierząt. Policjanci zrobili niezwykłą rzecz
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu