W nocy poszły na kebab. W środku dokonały porażającego odkrycia, o mały włos nie doszło do tragedii

W nocy poszły na kebab. W środku dokonały porażającego odkrycia, o mały włos nie doszło do tragedii

Kebab okazał się być dla tych dwóch kobiet niebezpieczną pułapką. Wewnątrz bułki znalazły coś, co wprawiło je w totalne osłupienie. Natychmiast zgłosiły sprawę na policję.

Kebab to popularne danie wśród imprezowiczów wracających nocami do domu. Tak też zrobiły te dwie przyjaciółki, które w trakcie drogi powrotnej do domu o drugiej w nocy, zahaczyły o lokal z kebabem. Mało brakowało, a mogłoby to się skończyć tragicznie.

Mogły umrzeć przez z pozoru zwyczajny kebab. To co znalazły w środku przeraża

Dwie dzwudziestokilkulatki z Bognor Regis w Wielkiej Brytanii szczęśliwie uniknęły tragedii. Po tym, jak odebrały w lokalu upragniony kebab na wynos, ruszyły do domu. Po dotarciu na miejsce rozpakowały jedzenie i zaczęły konsumpcję. Jedna z nich zdecydowała się na zjedzenie dania przy pomocy widelca. To właśnie ta z pozoru niewinna decyzja prawdopodobnie uratowała im zdrowie lub nawet życie.

- Kiedy wróciłyśmy do domu, moja przyjaciółka, jedząc kebab znalazła w nim niebieską kapsułkę. Na szczęście jadła widelcem i dzięki temu ją zauważyła - napisała jedna z kobiet na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Osoby, które przyrządziły kebaba trafiły do aresztu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak się później okazało, niebieska kapsułka zawierała w środku cztery inne tabletki. Na razie nie wiadomo dokładnie, jakie miały one działanie oraz dlaczego zostały dodane komuś do jedzenia. Kobiety po znalezieniu podejrzanych substancji zawiadomiły policję. Funkcjonariusze przeszukali lokal oraz aresztowali pracowników, którzy tego dnia odpowiadali za robienie kebabów.

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Jak podał rzecznik lokalnej policji (Sussex), sprawcom postawiono zarzuty podania trucizny mogącej spowodować uszczerbek na zdrowiu lub śmierć. Policja na razie przyznaje, że na tym etapie śledztwa wiadomo bardzo niewiele, zarówno o motywach, jak i okolicznościach zajścia. Funkcjonariusze uspokajają, że nie ma powodów do paniki, gdyż jest to raczej odosobniony przypadek - w innych lokalach podobne sytuacje nie grożą klientom.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Okropna wiadomość. Nie żyje młodziutka gwiazda, zmarła w Nowy Rok
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Zaskakująca nagła decyzja gwiazdora Rodzinki.pl. Nie wystąpi już w polskich serialach?

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News