Koszmar byłej żony premiera. Izabela Marcinkiewicz cierpi katusze

Koszmar byłej żony premiera. Izabela Marcinkiewicz cierpi katusze Źródło: screen youtube.com/Telewizja wPolsce

Kazimierz Marcinkiewicz po rozstaniu ze swoją byłą już żoną, ma zarządzone wobec niej alimenty, których skrupulatnie nie płaci. To natomiast doprowadziło do tego, że Izabela Marcinkiewicz cierpi prawdziwe katusze.

Kazimierz Marcinkiewicz był jednym z najpopularniejszych polityków w Polsce. Jednak teraz jego kariera stoi praktycznie w miejscu ze względu na jego życie prywatne, które od lat pozostaje tematem wielu dyskusji. Niestety konflikt pomiędzy nim i byłą żoną nadal trwa i z biegiem czasu tylko dodatkowo się zaognia. Izabela Marcinkiewicz zmuszona przez sytuację, w której się znalazła, zdecydowała się na przedstawienie swojego stanowiska i kulisów życia. Kobieta cierpi katusze.

Kazimierz Marcinkiewicz nadal nie płaci alimentów? Isabel o swojej sytuacji

Wojna pomiędzy byłymi małżonkami o zarządzone przez sąd alimenty trwa już dobrych kilka lat. Wszystko za sprawą wypadku, któremu uległa Izabela Marcinkiewicz, jadąc na spotkanie z byłym premierem. Teraz kobieta cierpi na depresję, a także przeczulicę skóry, co uniemożliwia jej podjęcie jakiejkolwiek pracy.

Choroba sprawia również, że nawet pozornie proste codzienne czynności stanowią dla niej prawdziwe wyzwanie, a niektórych nie jest w stanie nawet samodzielnie wykonać. Jednak mimo to, jej były mąż nadal nie spłaca wciąż rosnącego długu alimentacyjnego, który na ten moment wynosi już ponad 100 tysięcy złotych.

Jakiś czas temu Izabela Marcinkiewicz napisała, że jej sprawą zajęli się już komornicy, którzy powinni zacząć ściągać z byłego premiera należne jej pieniądze. Tak się jednak nie stało, a w swoim ostatnim wpisie była żona Marcinkiewicza, wyznała, że sama znalazła się na celowniku komorników. Wszystko przez liczne pożyczki, które wzięła na swoje utrzymanie, leczenie oraz rehabilitację. Izabela sądziła, że spłaci wszystko, jak tylko na jej konto zaczną spływać zaległe alimenty. Tak się jednak nie stało.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mam DŁUGI, mam poważne długi wobec firm pożyczkowych, długi zaciągnięte do zaspokajania moich potrzeb codziennych, rehabilitacji, psychoterapii, opieki itd, gdy potrzebowałam ich najbardziej, a ból ograniczał funkcjonowanie. Pożyczałam na to pieniądze z myślą, że je spłacę otrzymując już wtedy zaległe alimenty. Niestety nic z tych rzeczy - pisze Izabela Marcinkiewicz.

Jak sama przyznaje, jej życie wygląda teraz jak prawdziwy senny koszmar, z którego nie może się wybudzić. Dodatkowo nie ma żadnej osoby, która mogłaby jej pomóc w tej tragicznej sytuacji. Jedynym ratunkiem wydaje się zmuszenie jej byłego męża do rozpoczęcia spłacania swojego długu, ale ja na razie były premier nic sobie z tego nie robi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Ekstrawagancja czy kicz? Panna młoda wzięła ślub w samej bieliźnie
  4. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci
  5. Ile jest ludzi na świecie? Niewyobrażalny szybki przyrost
  6. Książę ma nieślubne dziecko. Nie uznał ojcostwa

 

źródło: Pudelek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News