Isabel Marcinkiewicz znowu publicznie uderza w byłego męża. Wywleka kolejne brudy

Isabel Marcinkiewicz znowu publicznie uderza w byłego męża. Wywleka kolejne brudy Źródło: Screenshot/wp.pl

Kazimierz Marcinkiewicz co jakiś czas musi znosić publiczne wystąpienia swojej byłej żony. Isabel z kolei nie ma zamiaru przestawać publicznie oskarżać go o niepłacenie alimentów. Postanowiła po raz kolejny uderzyć w swojego byłego męża.

Kazimierz Marcinkiewicz i jego relacja z Isabel wciąż budzą duże emocje. Była żona premiera dokłada wszelkich starań, aby każdy usłyszał o jej problemach. Być może liczy, że polityk w końcu ugnie się i wypłaci jej zaległe alimenty. Najnowsza wypowiedź pokazała, że nie ma zamiaru przestać opowiadać o wszystkich przewinieniach dawnego partnera.

Stan Isabel Marcinkiewicz jest gorszy. Skarży się na wiele dolegliwości

Sytuacja z niepłaceniem alimentów ma fatalny wpływ na życie Isabel Marcinkiewicz, która cierpi nie tylko z powodu niedostatku. Jak sama twierdzi, coraz bardziej zaczyna podupadać na zdrowiu psychicznym. Skarży się na fatalne samopoczucie i przeczuwa rychłe załamanie.

- Jestem na skraju wyczerpania fizycznego i psychicznego. Nawet nie wiem, co mam powiedzieć. Mój były mąż nie nawiązuje kontaktu, a wie, w jakim jestem stanie i położeniu i z pełną premedytacją nie płaci mi ani złotówki. Jestem na skraju załamania psychicznego, nikt nie jest w stanie mi pomóc - powiedziała.

Jak się okazuje, złe relacje z mężem i brak pieniędzy mają fatalny wpływ na kondycję psychiczną celebrytki. Mimo to, nie zamierza odpuścić i chce walczyć do samego końca o każdą złotówkę.

Kazimierz Marcinkiewicz jest winny złej sytuacji Isabel? Była żona nie ma żadnych wątpliwości

Isabel Marcinkiewicz podczas walki o pieniądze męża uznała, że może zrobić wszystko, aby osiągnąć cel. Nie miała oporów, aby opowiedzieć o wszelakiej maści sporach małżeńskich i przewinieniach byłego partnera. Wyznała publicznie każdy szczegół, który mógł sprawić, że społeczeństwo zainteresuje się jej przypadkiem. Jak się okazało, miała ku temu ważny cel.

- Nie ma w tym kraju sprawiedliwości. W imię prawdy i sprawiedliwości obnażyłam się do granic możliwości, zrobiłam to, bo mam długi spowodowane brakiem dochodów, niespłaconymi alimentami - stwierdziła.

Poskarżyła się także, że niedawno komornik zajął jej konto. Podobno ma już do spłaty 50 tysięcy złotych. Winą za taki obrót spraw obarczony został Kazimierz Marcinkiewicz.

- (...) komornicy zajmują mi konto i szukają zajęcia ruchomości czy nieruchomości, to muszę i to wykrzyczeć. Nie robię się na ofiarę, ja jestem ofiarą niealimentacji - wyznała.

Isabel na pewno nie spocznie, dopóki były mąż w końcu nie wypłaci jej zaległej kwoty. Niektórzy zastanawiają się, do czego jeszcze będzie zdolna zdesperowana rozwódka, by wyciągnąć pieniądze.

  1. Uwielbiany aktor „M jak Miłość” zmarł na raka trzustki. Do końca nie tracił nadziei
  2. Goran Bregovic ma trzy PIĘKNE córki. Każda wyznaje inną religię
  3. Nastolatka brutalnie zgwałcona przez 10 mężczyzn. Najgorsza była reakcja obecnej przy tym przyjaciółki
  4. Najbliżsi Szelągowskiej ukrywali to przed mediami. Rodzina gwiazdy niedawno się powiększyła
  5. Barbara Kurdej-Szatan szaleje bez stanika. Tego widoku długo nie zapomnicie
  6. Wiemy, ile się płaci za "Kuchenne Rewolucje". Gessler się wygadała

Źródło: Pudelek

Następny artykuł