Isabel już zaciera rączki? Kazimierz Marcinkiewicz znalazł nową pracę, była żona mu nie odpuści

Isabel już zaciera rączki? Kazimierz Marcinkiewicz znalazł nową pracę, była żona mu nie odpuści Źródło: youtube.com/Onet News

Kazimierz Marcinkiewicz znalazł nową pracę? Były premier i ekonomista długo przyznawał, że jego sytuacja finansowa jest co najmniej niekorzystna. Dziś wszystko wskazuje, że ta sytuacja się zmieniła. Pochwalił się tą wieścią w Internecie, a media pytają, czy znajdzie sposób na spłacenie zaległych alimentów.

Kazimierz Marcinkiewicz, były premier jest "bohaterem" niekończącej się medialnej burzy wokół Isabel. Byli małżonkowie ciskają w swoje strony gromy. W tle pokaźne alimenty, sądownie przyznane kobiecie. Pieniądze od wielu miesięcy, jak twierdzi kobieta, nie trafiają jednak na jej konto. Internauci zwrócili jednak uwagę na nową publikację polityka, który, prawdopodobnie znalazł pracę.

Kazimierz Marcinkiewicz ma nową pracę? Była żona nie wierzy, że zacznie płacić alimenty

O tym, że relacje między Marcinkiewiczem a Isabel Olchowicz nie są dobre, świadczą wciąż wpisy kobiety, które zamieszcza na Facebooku. Wciąż uznaje byłego premiera za kłamcę i człowieka, który uchyla się od obowiązków. Z kolei Marcinkiewicz zarzeka się, że w wielu kwestiach była żona manipuluje faktami i jest stalkerką.

Trudno spodziewać się końca tych niekończących się uszczypliwości. Żyjące tematem alimentów Marcinkiewicza media na bieżąco słuchają dwóch stron. Nie wydaje się by problem z alimentami byłego premiera miał się kiedyś skończyć.

"Super Express" donosi dziś o tym, że Kazimierz Marcinkiewicz znalazł nową pracę. Szczęśliwą nowiną pochwalił się nawet w sieci. Dziennik przyłapał byłego premiera na spotkaniu "w najdroższym warszawskim hotelu". Później zamieścił w sieci wymowny wpis, świadczący o tym, że spotkanie okazało się dla mężczyzny przełomowe.

- Możliwość spotykania się z ciekawymi ludźmi i to jeszcze w ciekawych miejscach to zaleta dobrej pracy – napisał Marcinkiewicz.

Takie stwierdzenie oznacza, że premier cieszy się z aktywności zawodowej. Przypomnijmy, były premier ma być dłużny kobiecie ponad 100 tysięcy złotych. Sprawa trafiła do prokuratury. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wątpliwości co do intencji Marcinkiewicza nie ma jego była małżonka. Isabel podkreśla, że od dwóch lat nie otrzymała od byłego męża ani złotówki. W obliczu trudnej sytuacji finansowej sama opłaca leczenie czy rehabilitację.

- Mnie już więdną uszy od tych publicznie wypowiadanych kłamstw. W tym sęk, że nie otrzymałam tytułem alimentów NIC od ponad 2 lat, tym samym narażając się na długi z pożyczek zaciągniętych na leczenie, opiekę i rehabilitację, co musiałam teraz zaprzestać - napisała kilka dni temu na Facebooku Isabel Olchowicz.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  2. Kaczyńska z synem przyłapani u stryja. Jej wiosenna stylizacja zwala z nóg
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

źródła: Super Express, Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News