Marcinkiewicz wpadł po same uszy. Po jego ostatnich słowach, była żona składa pozew

Marcinkiewicz wpadł po same uszy. Po jego ostatnich słowach, była żona składa pozew Źródło: youtube.com/Tomasz Lis.

Kazimierz Marcinkiewicz nie ma dobrej passy odkąd rozstał się ze swoją żoną Isabel. Aktualnie musi zapłacić jej ponad 100 tysięcy złotych alimentów. Przez swoje ostatnie słowa znowu czeka go włóczenie się po salach sądowych - Isabell nie ma zamiaru odpuścić.

Kazimierz Marcinkiewicz przez nie do końca przemyślane słowa znowu wpadł w kłopoty. Isabel postanowiła natychmiast wystosować przeciw niemu pozew. Były premier będzie musiał znowu skorzystać z pomocy swoich najlepszych adwokatów. Była żona nie ma zamiaru dać mu taryfy ulgowej i chce pokazać, że z nią nie ma żartów.

Kazimierz Marcinkiewicz zostanie pozwany za zniesławienie. Może za to słono zapłacić, dosłownie

Najsłynniejszy w Polsce płatnik alimentów niedawno poskarżył się na zachowanie Isabel. Niedawno jeszcze mówił, że nic go nie obchodzi wypłata zaległych pieniędzy i może bez problemu pójść do więzienia. Teraz znowu zmienił zdanie i według mediów robi z siebie ofiarę.

- Stalkerka poniża mnie, szydzi, kłamie na mój temat (...) Nikt mnie przed tym nie obroni - opowiadał 59-letni Marcinkiewicz. Dodał też, że chce odejść z życia publicznego i zostać w pełni osobą prywatną.

Kazimierz opowiadał również, że zaproponował żonie ugodę "o wartości netto znacznie przewyższającej wartość zaległości", ale jego pomysł został wręcz wyśmiany. Isabel po usłyszeniu, że jest stalkerką, a jej były mąż żali się, że przez 3 miesiące nie może prowadzić życia publicznego, z miejsca złożyła prywatny akt oskarżenia i sprawę cywilną. To nie żarty, bo chodzi o zniesławienie.

Na tę chwilę toczy się postępowanie. Isabel pokazuje swoją upartość

- Wniosłam przeciw panu Marcinkiewiczowi prywatny akt oskarżenia o zniesławienie oraz sprawę cywilną o zadośćuczynienie za publiczne obrażanie mnie i naruszenie mojej prywatności, przeinaczanie faktów - wyjawiła dziennikarzom Isabel Marcinkiewicz. Jest świadoma tego, że to kolejna sprawa w sądzie dla Kazimierza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To kolejne spore kłopoty byłego premiera. Za niepłacenie alimentów grożą mu 2 lata więzienia. Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformował, że na razie zbierany jest materiał dowodowy. Marcinkiewiczowi rzeczywiście może grozić więzienie, ponieważ został już kilka, jak nie kilkanaście razy przyłapany przez paparazzi na wypadach do drogich restauracji, gdzie rachunek opiewał na kilka setek. Isabel musi być wściekła.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Była największą SEKSBOMBĄ PRL-u! Jej wymiary to 110-58-84, polscy mężczyźni szaleli na jej punkcie, a kobiety nienawidziły
  2. Kobieta trafiła do szpitala z silnym bólem brzucha. Gdy lekarze zobaczyli co ma w środku, zamarli z przerażenia
  3. Pijesz kawę? Ta informacja zwali cię z nóg
  4. Tak chytrej panny młodej świat nie widział. Gdy poznacie kulisy ślubu, odbierze wam mowę
  5. Nieoficjalne: pijany Kamil D. wiózł tajemniczą kobietę. Na jaw wychodzą zdumiewające informacje
  6. Tak wygląda grób ojca Dawidka tydzień po pogrzebie. Posępny widok

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News