Byłej żonie Marcinkiewicza puściły wszystkie nerwy. Nagle ujawniła koszmar gorszy niż jej małżeństwo

Byłej żonie Marcinkiewicza puściły wszystkie nerwy. Nagle ujawniła koszmar gorszy niż jej małżeństwo Źródło: youtube.com/Telewizja wPolsce

Kazimierz Marcinkiewicz mógł z wielkim niepokojem oglądać telewizję Polsat, w którym ujawnione zostały wszystkie szczegóły jego małżeństwa. W trakcie wystąpienia w programie "Skandaliści" Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz opowiedziała o traumach swojego życia. Okazuje się, że pisarka po swoim rozwodzie przechodziła przez piekło o wiele większe, niż w trakcie nieudanego małżeństwa.

Kazimierz Marcinkiewicz i Izabela Olchowicz przez kilka lat tworzyli z pozoru bardzo udane małżeństwo. Ich rozwód i późniejsze spory sądowe pokazywały jednak, jak wiele negatywnych uczuć było w ich relacji. Przez kilka miesięcy Polska żyła sprawą byłego premiera, który miał nie wypłacać alimentów byłej żonie. Teraz Olchowicz sama zabrała głos i powiedziała, jak wyglądała jej rzeczywistość po zerwaniu związku małżeńskiego.

Kazimierz Marcinkiewicz nie był dobrym mężem? Olchowicz o szczegółach związku

Według Olchowicz, relacja z Marcinkiewiczem tylko z pozoru miała znamiona szczęśliwej. Kobieta miała być bardzo osamotniona w momencie, kiedy stała się ulubienicą tabloidów, które często narażały jej dobre imię.

- Mój były mąż wpuścił media do swojego mieszkania jeszcze za swojego premierowania. Gdyby to był nowy temat, może nowa kobieta, osiągnięcia sportowe, cokolwiek, to na pewno byłby z tego zadowolony. Dopiero z biegiem czasu sama na własnej skórze poznałam, jak to wygląda. Kiedy ukazywały się artykuły na mój temat, nigdy nie zostałam obroniona przez mojego byłego męża - mówi była żona premiera.

Najgorsze jednak było w momencie, w którym się rozwiodła. Jej batalię o zaległe alimenty śledziła cała Polska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagłośnienie sprawy pozwoliło odzyskać pieniądze

Zdaniem Olchowicz, tylko medialne nagłośnienie sprawy pozwoliło jej odzyskać przynajmniej część pieniędzy. Uważa, że gdyby media nie opisały jej sytuacji nie dostałaby od byłego męża nawet te części zaległych alimentów. Mimo to Kazimierz Marcinkiewicz ma mieć wobec niej ogromne zadłużenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu

2. Bardzo niepokojące doniesienia po upadku Piotra Żyły. Kibice zadrżeli gdy zobaczyli jego twarz (zdjęcie)

- Mówiłam jedynie, że dług rośnie, a ja jestem w trudnej sytuacji. Zostało to odwrócone, że to jest forma zemsty. Ja, mając prawomocny wyrok sądowy, mogę dochodzić swoich praw [...] Od polityków oczekujemy takiej przejrzystości. Jeśli ktoś wypowiada się na temat prawa i mówi, że partia rządząca go nie przestrzega, a sam go nie przestrzega, bojkotuje wyrok sądu, to nie ma mojej akceptacji na to - mówiła Olchowicz w telewizji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało
  2. Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty
  3. Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Premier zdradził plany dotyczące 14. emerytury. Pozostawił jednak jedną istotną NIEWIADOMĄ

źródło: Polsat News

Następny artykuł