Przełomowe informacje o małżeństwie byłego premiera. Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel znowu gotowi na miłość

Przełomowe informacje o małżeństwie byłego premiera. Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel znowu gotowi na miłość Źródło: Wikimedia Commons/Zuska

Kazimierz Marcinkiewicz poślubił swoją drugą żonę w 2010 roku. 8 lat później zatwierdzono rozwód, głośna była również afera dotycząca alimentów. Okazuje się, że po rozwodzie oboje są gotowi na miłość.

Kazimierz Marcinkiewicz w ostatnim czasie jest postacią dosyć kontrowersyjną. W 2010 głośno było o jego ślubie z dużo młodszą od niego Izabelą Olchowicz, znaną jako Isabel. Para pobrała się potajemnie, w tej sprawie wyjeżdżali aż do polskiego konsulatu w Barcelonie. Równie głośno było o ich rozwodzie w 2018 roku.

Rozwód trwał dwa lata, wokół niego wyrosło mnóstwo kontrowersji

Izabela Olchowicz w 2014 roku uczestniczyła w wypadku samochodowym, w wyniku którego musiała mieć rękę umieszczoną w ortezie. W związku z niepełnosprawnością żony, sąd po rozwodzie zasądził alimenty w wysokości 4 tysięcy złotych miesięcznie. Jednak były premier nie płacił ich, w związku z czym wybuchł skandal. Z tego też powodu miał nie otrzymać zgody od partii na start w wyborach parlamentarnych.

Sprawa rozwodowa Kazimierza Marcinkiewicza ciągnęła się dwa lata. W związku z tym oboje przeszli przez niemałą traumę i ciężko znosili okres batalii sądowych. Ostatnio udzielili wywiadów, w których jednoznacznie stwierdzili, w jakich barwach widzą przyszłość. Okazuje się, że zarówno Izabela Olchowicz, jak i były premier są gotowi na kolejny związek.

Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel są już gotowi na miłość

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po tym, jak od rozwodu minął rok, dziennikarze zdecydowali się na zapytanie rozwiedzionych, jak patrzą w przyszłość. Okazało się, że Izabela Olchowicz może być gotowa, aby zaufać jeszcze jakiemuś mężczyźnie.

- To tak jakby zapytać, czy wszyscy mężczyźni są oszustami, niewiarygodni... Nie, nie wszyscy. [...] Co będzie, to będzie - powiedziała Faktowi, zaznaczając też, że nie będzie szukać partnera na siłę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny polski muzyk. Zmarł na straszliwą chorobę, osierocił syna
2. Roksana Węgiel przyćmiła Lewandowską. Zdjęcia 14-latki z Cristiano Ronaldo obiegają świat

Komentarza udzielił także Kazimierz Marcinkiewicz. W ostatnim czasie były premier zaczął uprawiać dużo sportu i dbać o swoją formę fizyczną. 

-  Nikt nie usłyszy ode mnie narzekania. Jak pytają, jak się czuję, odpowiadam: jak młody bóg - mówił Faktowi były premier.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tych śmieci nie wyrzucaj z resztą. Inaczej zapłacisz OGROMNĄ grzywnę!
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Gwiazdor Ranczo ujawnił tajemnicę dot. nieżyjącej od 15 lat Darii Trafankowskiej. Ogromne zaskoczenie
  4. Polsat przekazał straszne informacje z polskich miejscowości. Mnóstwo osób nie żyje
  5. Tajemniczy mężczyzna poprosił bawiącego się z synkiem tatę o wodę. Po chwili zaczął się horror

Źródło: Fakt

Następny artykuł