Kazik atakuje PiS na "Pol'and'Rock". Kurski i Holecka w mundurach PRL

Kazik atakuje PiS na "Pol'and'Rock". Kurski i Holecka w mundurach PRL Źródło: screen youtube.com/Uwaga! TVN

Do tej pory Kazik raczej nie wypowiadał się źle o obecnej władzy, co nie spodobało się wielu fanom. Jednak podczas festiwalu "Pol'and'Rock" wszystko się zmieniło i muzyk poszedł na całość.

W swoich tekstach Kazik często krytykuje uprzedni ustrój, jaki panował w naszym kraju, ale wedle jego niektórych z ostatnich wypowiedzi, można by pomyśleć, że muzyk jest zadowolony z tego, jak wygląda obecna władza w Polsce. Co więcej, swojego czasu spotkał się przez to z otwartą krytyką ze strony internautów, ale wygląda na to, że Kazik zmienił już front.

Nie da się ukryć, że wielu polskich muzyków i artystów podchodzi bardzo sceptycznie do obecnej władzy, co można bez problemu zauważyć po ich akcjach społecznych, a także profilach w mediach społecznościowych. Chociaż Kazik nie bawi się w taki minimalizm. Muzyk wystrzelił z potężnej armaty skierowanej w stronę władzy i TVP podczas festiwalu "Pol'and'Rock".

Kazik ostro krytykuje władze

Nie tylko rząd podczas tej kadencji jest mocno krytykowany przez społeczeństwo, ale i stacja TVP, która oskarżana jest często wprost o szerzenie prorządowej propagandy. Co więcej, władza PiS niekiedy porównywany jest wprost do PRL-u, a przecież to ugrupowanie słynie już z nienawiści względem przedstawicieli poprzedniego ustroju.

Podczas swojego koncertu na festiwalu "Pol'and'Rock" w Kostrzynie nad Odrą Kazik zdecydował się na bardzo wymowną krytykę obecnej władzy oraz państwowej telewizji. Podczas wykonywania piosenki "Po co wolność" na telebimach mogliśmy zobaczyć Danutę Holecką, Jacka Kurskiego i Michała Adamczyka ubranych w PRL-owskie mundury.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Odpowiedź ze strony internautów była natychmiastowa i wielu z nich pisało, że Kazik nareszcie się nawróci, lub stwierdzali żartobliwie, że przeszedł "dobrą zmianę". Oczywiście nie zabrakło również komentarzy od dziennikarzy i innych działaczy, które wprost zalały media społecznościowe.

 - Wczoraj, podczas koncertu Kultu na PolAndRock Festival, gdy Kazik śpiewał: „Wolność. Po co wam wolność? Macie przecież telewizję...” pojawili się w mundurach na telebimach Jacek Kurski, Danuta Holecka i Adamczyk, prowadzący Wiadomości TVP. Bardzo naturalnie wyglądali - pisze Jacek Nizinkiewicz.

Dzisiaj grzeje: 1.Tata zabrał 3-letnią córkę. Znaleźli ją zgwałconą i bez głowy

2. Sprawdziliśmy ile zarabia kasjer w Lidlu. Suma jest niespodziewanie wysoka

 - Fakt, Kult skończył z polityczną poprawnością i wprost wali w PiS-owską władzę. Holecka w mundurze świetnie się prezentuje, przekazuje propagandę jeszcze bardziej zmanipulowaną niż władza stanu wojennego, więc ubiór odpowiedni - stwierdził Robert Maślak.

fot. twitter.com/Patryk Wachowski

fot. twitter.com/Patryk Wachowski

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  4. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  5. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

 

źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News