Takiej oferty wakacyjnej chyba jeszcze nie było. Od 24 do 27 października będzie trwał prawdopodobnie najbardziej upojny urlop w historii branży turystycznej. Firma Good Girls Company zaprasza spragnionych rozkoszy cielesnych na wyprawę, podczas której ograniczenia praktycznie nie istnieją.

Plan wyjazdu jest prosty – szalona zabawa w towarzystwie 60 prostytutek, do wypicia morze alkoholu oraz tyle wykwintnego jedzenia, ile dusza zapragnie. Na chętnych czekają również narkotyki. W cenie zawarty jest także transport lotniczy na miejsce, w którym rozpocznie się dzika impreza. Organizatorzy przygotowali dla swoich gości również różnorakie „erotyczne niespodzianki”.

Orgia ma rozpocząć się na statku, który wyruszy z wybrzeży kolumbijskiej wyspy Cartagena. Pierwszego dnia odbędą się, jak nazywają to organizatorzy, „seksualne sesje”. Każdy uczestnik wyprawy otrzyma do swojej dyspozycji 16 pań do towarzystwa. Przez pół godziny będzie nawet mógł korzystać z usług ich wszystkich naraz.

Przez kolejne dwie doby turyści będą zażywać rozkoszy życia na pokładzie luksusowego jachtu. Tam odbędzie się kolejna orgia, a o dobry nastrój gości, poza opłaconymi towarzyszkami, zadba DJ.

Według danych przedstawionych na stronie SexIsland.co, cena za upojną wycieczkę wynosi 5 tys. dolarów, czyli ponad 18 tys zł. To opłata za wersję all inclusive, udostępniającą wszelkie możliwe atrakcje podczas wyjazdu. Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w wyuzdanej zabawie powinni się spieszyć, gdyż pozostało zaledwie 30 wolnych miejsc.

Źródło: planeta.fm

Ile dała, żeby mieć TAKIE ciało? Oto pierwsza polska żywa Barbie!

Kandydatki Miss Polonia 2017 w bikini - która podbije serca Polaków?

...

Zobacz również