Kayah przerwała milczenie. Wyznała druzgoczącą prawdę o swoim ojcu, jak mógł jej zrobić równie okropną rzecz?

Kayah przerwała milczenie. Wyznała druzgoczącą prawdę o swoim ojcu, jak mógł jej zrobić równie okropną rzecz? Źródło: instagram.com kayah_official

Kayah zaskoczyła ostatnio wszystkich swoimi słowami. Artystka zdecydowała się bowiem wyznać całą. druzgoczącą prawdę o swoim ojcu. Fani nie mogą uwierzyć, że ten zrobił coś tak okropnego. Nikt nie mógł się tego spodziewać.

Kayah niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, choć niekiedy zdarza jej się podzielić czymś naprawdę osobistym. Tak też było i tym razem, ale nikt nie przypuszczał, że wokalista opowie o tak przykrym wydarzeniu z przeszłości. Mówiąc o swoim ojcu, nie zamierzała przebierać w słowach, dlatego w dosadny sposób powiedziała, co o nim myśli.

Kayah wyznała dramatyczną prawdę o swoim ojcu 

23 czerwca cała Polska świętowała Dzień Ojca. Z tej okazji wiele znanych w show-biznesie osób publikowało w sieci zdjęcia ze swoim tatą czy dzieliło się wspomnieniami sprzed lat. Na kilka słów zdecydowała się również Kayah, jednak jej wypowiedź nie należała do najprzyjemniejszych i bardzo zszokowała fanów. W przytaczanym przez Pomponik wywiadzie artystka przyznała, że ma do ojca ogromny żal i nie jest wstanie wymazać  pamięci przykrych wspomnień. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- A ja dziękuję ci, tato, za to, że wciąż wątpię w wierność, lojalność, miłość i... w siebie - zwracała się do ojca. 

Niewielu wie, że Kayah nigdy nie żyła w najlepszych relacjach z tatą, który nie okazywał jej wsparcia. Zawiódł ją, gdy była jeszcze małą dziewczynką, a później nie zrobił nic, by zawalczyć o więź między nimi. To zabolało ją najbardziej. Jak podaje Pomponik, gdy wokalistka miała zaledwie 11 lat, ojciec opuścił ją i jej mamę, a później na jaw wyszło, że spodziewa się dziecka z inną kobietą, o czym jego ówczesna jeszcze żona dowiedziała się od teściów. Szybko odciął się od nich na dobre. 

Kayah wspominała również, że dla swojego taty nigdy nie była wystarczająco dobro. Regularnie dawał jej reprymendy, krytykując za każdą drobnostkę.

- Nigdy nie byłam wystarczająco dobra - opowiadała, dodając, że w końcu zdecydowała pokazać mu, na co ją stać - To on nacisnął, choć wtedy boleśnie, guzik, który nie pozwolił mi zrezygnować, poddać się w obliczu porażki - przyznała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka Polaków jesienią. Nie ma dobrych wiadomości

2. Tragiczny wypadek kolejowy. 8-latek zginął pod kołami pociągu

Artystka przyznaje również, że największą opoką była dla niej ukochana mama. 

- Mówiła mu: „Słuchaj, to dziecko ci nic nie zawiniło, proszę, odrzuć co złe od siebie”. Miała klasę. Do dzisiaj nie ma w niej za grosz zawiści, złości, nawet jeżeli coś się dzieje kosztem jej życia. Jest otwartą, serdeczną osobą - zdradzała wokalistka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  2. Tragiczna informacja obiegła media. Młody gwiazdor utonął na oczach przyjaciół, miał zaledwie 24 lata
  3. Kasia Skrzynecka pokazała zdjęcie 8-letniej córki. Dorobiła jej sztuczne rzęsy 22 razy większe od swoich
  4. Masz stary dowód osobisty? Lepiej dokładnie go przejrzeć, jedna rzecz pozwala zgarnąć duże pieniądze
  5. Dramat Justyny Kowalczyk, żywioły uderzyły w jej rodzinną miejscowość. Widok przyprawił ją o ciarki
  6. Małgorzata Trzaskowska zaskoczyła całą Polskę swoją obietnicą. „Wiele razy z Rafałem rozmawiałam”

Źródło: Pomponik 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News