Kate Middleton jest zrozpaczona. Bolesny cios ze strony Elżbiety II

Kate Middleton jest zrozpaczona. Bolesny cios ze strony Elżbiety II Źródło: fot. Youtube

Kate Middleton przez jakiś czas była na ustach wszystkich Brytyjczyków, a nawet całego świata. Miało to miejsce wtedy, kiedy została poślubiona księciu Williamowi. Teraz zeszła trochę na dalszy plan, odkąd do rodziny królewskiej dołączyła Meghan Markle. Do tego otrzymała od Elżbiety II naprawdę bolesny cios.

Kate Middleton niedawno urodziła swoje trzecie dziecko, syna - księcia Louisa. Powinna znajdować się w tym wyjątkowym czasie w centrum uwagi wszystkich Brytyjczyków, ale ten moment skradła jej Meghan Markle, świeżo poślubiona żona księcia Harry'ego. Jakby tego było mało, żona księcia Williama dostała bolesny cios ze strony królowej Elżbiety II. Brytyjska monarchini oraz jej mąż - książę Filip nie zaszczycą swoją obecnością księcia Williama i księżnej Kate na chrzcinach ich najmłodszego syna. Oficjalnym powodem jest stan zdrowia pary królewskiej, ale i tak, jest to bardzo przykre.

Kate Middleton jest przykro

Poza tym, nieobecność królowej Elżbiety II na chrzcie wnuka spowodowana będzie nawałem obowiązków. Monarchini 9 lipca wraca z hrabstwa Norfolk, ze swojej posiadłości Sandringham. Wszystko przez to, że zbliża się uroczystość RAF, która odbędzie się we wtorek, a także z piątkową wizytą Donalda Trumpa w zamku Windsor. Królowa wszystkiego nie pogodzi, ale Kate Middleton na pewno jest przykro, że przesunęła w swoich planach akurat prawnuka. Jeśli nie prababcia księcia Louisa, na chrzcie mógłby spróbować być chociaż książę Filip, który przebywa w tym momencie na królewskiej emeryturze. Niestety, on również się tam nie pojawi. Myślicie, że kryje się pod tym jakiś skandal? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiśniewski stracił(!) włosy, wygląda jak potwór. KOSZMARNA przemiana gwiazdora
  2. Jarosław Kaczyński okrutnie poniżony! Śmieje się z niego cała Polska
  3. Szczepionki – fakty i mity
  4. UWAGA! Śmiertelny wirus atakuje psy w Polsce, epidemia zabija czworonogi
  5. Święto w internecie! Posiadacz najsłynniejszego dowodu w Polsce obchodzi urodziny
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News