Cały świat patrzył! Niesamowite spotkanie Kate Middleton i Lecha Wałęsy

Cały świat patrzył! Niesamowite spotkanie Kate Middleton i Lecha Wałęsy

Trudno w to uwierzyć, ale podczas swojej ostatniej podróży do Polski Kate Middleton i książę William, mieli zaplanowane długie spotkanie z Lechem Wałęsą. Koronowane głowy nie tylko z nim rozmawiały, ale również wspólnie odwiedzili Stocznie Gdańską. Cały świat patrzył z zadziwieniem.

Lech Wałęsa jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie i rywalizować może z nim tylko Jan Paweł II. Prezydent Rzeczypospolitej w latach 1990-1995 ze swojej sławy i przeszłości korzysta w dalszym ciągu. Spotykają się z nim najpotężniejsze osoby na świecie, a dla Polskich dziennikarzy nadal jest osobą, której poglądy i dziedzictwo wpływają na opinie i podrywają ludzi do działania. Dlatego właśnie wizytując w Gdańsku książę William i księżna Kate spotkali się z nim i wspólnie spędzili kilkadziesiąt minut. Do wizyty członków rodziny królewskiej w Polsce doszło równo rok temu. W tym czasie odwiedzili Gdańsk i Warszawę. Dwanaście miesięcy po spotkaniu przypomniał o nim sam Lech Wałęsa.

Kate Middleton wraz z mężem długo rozmawiali z Lechem Wałęsą

By przypomnieć o swojej pozycji i ogólnoświatowej sławie Lech Wałęsa udostępnił fotografie z zeszłorocznego spotkania. Warto dodać, że w ciągu kilku dni w Polsce para książęca spotkała się również z prezydentem RP i prezydentem miasta Gdańska. Brak w ich harmonogramie było jednak spotkania z Jarosławem Kaczyńskim, z którym np. spotkał się Donald Trump. Zdjęcia z serdecznej rozmowy z członkami rodziny królewskiej, która trwała aż 45 minut mogą być przytykiem w stronę szefa PiS. Pod postem nie brakuje pozytywnych komentarzy, chwalących byłego prezydenta. Odnoszą się one także do Jarosława Kaczyńskiego. - Jedyne spotkanie na którym książę Wiliam jest tak zasłuchany i tak szczerze zainteresowany! Dziękuję panie Prezydencie, honor uratowany tego 1% i dawnych wydarzeń, podczas pobytu pary książęcej; - Lechu jesteś najlepszy. Lechu reprezentujesz Polskę. A tak naprawdę Panie Prezydencie. Dziękujemy;   -Pytanie... czy J.K. spotkał się z kimkolwiek, kiedykolwiek? To zdjęcie pokazuje jak bardzo p. Wałęsa jest znany i PRZEDE wszystkim lubiany na świecie. Spotkanie z takimi osobami? To przecież musi być dogadywane przez wiele dni - czytamy. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Jan Englert z żalem o swojej rodzinie. „Czułem żal do Boga”
  2. Chcesz wyjechać z Polski? Rząd PiS: Będziesz musiał za to zapłacić!
  3. „Tadeusz Rydzyk władcą całej Polski!” Burza w sieci
  4. Porzucili go w worku obok śmietnika. Najgorsze było w jego pyszczku
  5. Różowa trumna – plażowy hit sezonu
Kate Middleton. Fot. Wikipedia.org Para książęca podczas ceremonii zaślubin w 2011 roku. Fot. flickr.com źródło: Gala.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News